reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

ja też jestem zdania,że to pewnie ciąża.u mnie dokładnie miesiąc po okresie też widzieli tylko malutki pęcherzyk bez zarodka i straszyli,że to może być ''puste jajo płodowe"...10 dni później był już mały zarodeczek:-)...trzymam kciuki.dbaj teraz o siebie...
 
reklama
:tak:si

Ja zgłosiłam się do gin w 3 tyg ciąży (tak około) - test pozytywny. Kazała mi przyjśc za 3 tyg na USG i wtedy wyszło serduszko :-) i miałam kartę ciąży założoną
 
:tak:si

Ja zgłosiłam się do gin w 3 tyg ciąży (tak około) - test pozytywny. Kazała mi przyjśc za 3 tyg na USG i wtedy wyszło serduszko :-) i miałam kartę ciąży założoną

ja zgłosiłam się w 4 tygodniu, była kropka, karty ciązy nie założył, po tygodniu miałam plamienia znów ten lekarz, przepisał leki a karty ciązy dalej nie założył więc zmieniłam lekarza i od razu mam karte ciąży :-)
 
ja zgłosiłam się w 4 tygodniu, była kropka, karty ciązy nie założył, po tygodniu miałam plamienia znów ten lekarz, przepisał leki a karty ciązy dalej nie założył więc zmieniłam lekarza i od razu mam karte ciąży :-)

:tak:i dobrze. Mi w 3 tyg też nie zakładała karty bo chciała potwierdzenia na USG:tak:i ją rozumiem i tak samo bym zrobiła. Spokojnie do 7-8 tyg niektórzy lekarze zwlekają a nawet w 10 tc potrafią dopiero karty zakładać.
 
reklama
u mnie 11 dni po terminie spodziewanego okresu był pęcherzyk 1cm,ale dziddzi nie było widać,ale jak lekarz naooglądał się tyle razy na usg to jak twierdzi,że to pęcherzyk ciążowy to też tak na pewno jest;-)
a to obojętne kiedy lekarz wypisuje karte ciąży,najważniejsze że jest wpis do karty pacjenta...
 
reklama
Do góry