reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

Katerina71

Szczęśliwa mamuśka
Dołączył(a)
24 Styczeń 2008
Postów
41
Miasto
Wrocław
Witam Was dziewczyny :-) Ostatni okres menstruacyjny miałam 25grudnia 2007 to był pierwszy dzień. Po Nowym Roku z mężem staraliśmy sie o dziecko i prawidłowo powinnam mieć kolejny okres 21.01.2008 lecz nie wystąpił. Zrobiłam trzy testy ciążowe i każdy wyszedł pozytywnie :-):-) do tej pory tj.28.01.08 okresu nie dostałam!Czyli mogę się cieszyć że będziemy mieć maluszka ale jednak powinnam potwierdzić to przez lekarza.Moje pytanko takie czy lekarz potwierdzi już u mnie ciąże czy muszę jeszcze poczekać!??Do swojego lekarza jestem umówiona dopiero na 25 lutego obawiam się że to za pózno! Proszę pomóżcie co mam zrobić mam ciężką fizyczną prace i obawiam się o swoje maleństwo! Dziękuje za wszystkie porady i pozdrawiam :happy:
 
reklama
Mi się wydaje, że dobry lekarz bez problemu potwierdzi ciążę. Może dla upewnienia się zlecić zrobienie badania krwi. Na USG powinien zobaczyć pęcherzyk płodowy, co prawda chyba jeszcze bez bijącego serduszka, bo to trochę za wczesnie.
Jeśli poczekasz do 25 lutego to będziesz mogła zobaczyć bijące serduszko i malutką białą plamkę!:-):-):-)
 
zgadzam sie,ze dobry lekarz szybko potwierdzi ciąże!!!:-) ja przy 2 ciąży zrobiłam test w dzień kiedy powinnam dostać okres,czułam po prostu,ze sie udało i test wyszedł pozytywnie,pojechałam też zaraz na drugi dzień do lekarza i on na usg potwierdził.:-D!!!w moim przypadku testy zawsze były 100%.
 
Najlepiej zrób badanie krwi Beta HCG zanim pójdziesz do lekarza, można je zrobić w każdym laboratorium. Nie jest drogie, a daje ci 100% pewność. W tym okresie lekarz powinien potwierdzić ciążę, a jak pójdziesz z pozytywnym wynikiem badania, to choćby na pierwszy rzut oka nic nie znalazł, to musi szukać do skutku:tak: No i nie zapeszając, to takie cichutkie gratulacje!!:-):-)
 
Ja byłam na pierwszym usgw 6 tyg, i tak jest najlepiej zrobić, lekarz powiedział ze pierwsze usg powinno byc zrobione między 6 a 8 tyg. Wtedy napewno juz bedzie widać. Powodzenia i gratulacje.;-)
 
OK Dziewczyny dziękuje Wam bardzo ! Buziaki i również powodzenia Wam życzę! PS. a czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć który to jest tydzień ? i czy moja praca na linii produkcyjnej póki co nie zagraża mojemu maleństwu?? Dziękuje za odpowiedzi! :-)
 
a co do pracy na linii produkcyjnej, to zalezy od jej rodzaju, jesli nie wdychasz szkodliwych substnacji i nie stoisz cały czas na nogach to możesz dalej pracowac ale radze pogadać o tym z lekarzem i to jak najszybciej

 
reklama
Do góry