reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście pierwsze nudności?

reklama
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
Cześć,
Miałam w poprzednim cyklu podobnie. Nigdy nie miewam nudności, więc wmawiała sobie ciąże. Niestety po dwóch dniach przyszła miesiączka 🙈
 
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
Nadwrażliwość na zapach to w moim przypadku pierwszy sygnał w poprzednich ciążach, występował po ok 1.5- 2 tyg. Podobnie nudności. Trzymam kciuki.
 
Jeszcze nie chce się jakoś mocno cieszyć, bo różnie bywa, ale kreska jest już wyraźna. Na zdj dość słabo wyszło. Postaram się o tym nie myśleć i za jakieś 2 tyg pójdę do lekarza.
Pewnie, na spokojnie. Ja patrzyłam jak byłam w ciąży czy kreska ciemnieje :)
 
Pewnie, na spokojnie. Ja patrzyłam jak byłam w ciąży czy kreska ciemnieje :)
Zrobiłam dziś test. Ostatni był w pon, dziś teoretycznie 5 dpo i kreska taka sobie. Czy nie powinna być mocniejsza?
 

Załączniki

  • IMG_20210726_114115.jpg
    IMG_20210726_114115.jpg
    688,7 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry