reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście pierwsze nudności?

Miskaaa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
133
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
 
reklama
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
Wiesz kiedy miałaś owulację?
 
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
Jest to niemożliwe. Mdłości pojawiają się w skutek rosnącego HCG, czyli po pozytywnym teście. I to też nie od razu, a dopiero przy większych wartościach.
 
Raczej niemożliwe. ;) Tydzień po zapłodnieniu to prawdopodobnie nawet się jeszcze nie zagnieździło nic, bo to bardzo krótko, a dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia to nie wiesz. A zagnieżdżenie jest w ciągu 6-12 dni.
Mi się mdłości i wymioty zaczęły jakoś w połowie 8 tygodnia, więc jak już miałam potwierdzoną ciąże od 3 tygodni. 😄
 
Nudności nie są objawem tylko ciąży, ja bym się raczej nie doszukiwała, tak jak ktoś wcześniej napisał nudności się pojawiają wraz z rosnącą betą. U mnie było to ok 7 tc. Ja wiem, że ciężko się nie nastawiać bo sama się z mężem jakiś czas starałam ale na prawdę każdy cykl jest inny raz pojawiają się plamienia, raz bolą piersi itd Najlepiej się na nic nie nastawiać, czekać do terminu miesiączki i zrobić test. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry