reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście pierwsze nudności?

Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
U mnie nudności pojawiły się dopiero w 7 tc i trwały dzień w dzień do 12 tc. Potem jak ręką odjął 🙂
 
reklama
Dziewczyny, nie chce sie jakos mocno nastawiać i czekam na czas zrobienia testu ale
Jestem 19 dc. Dzisiaj rano przy pakowaniu zmywarki zmulilo mnie najbardziej w życiu, z odruchem wręcz wymiotnym, teraz leżę i cały czas mam nudności, zawroty głowy. Mąż mówi ze ta zmywarka świeża jeszcze była i nic nie czuł. Normalnie nie jestem wrażliwa na zapachy. Czy to możliwe bym po około tygodniu od zapłodnienia juz miała nudności? Kiedy pierwszy raz Was zaczęło mdlić?
Każdy może mieć inaczej aczkolwiek najwcześniejsze mdłości/nudności mogą się pojawić w 4tc. Przy dwóch poprzednich ciążach u mnie pojawiły się ok 7-8tc za to w tej już w 5tc. Ale też czasami miałam mdłości przez jeden dwa dni kiedy miałam dostać @.
 
Myślę ze to przez upały i przez to ze sie Człek doszukuje. Jak sie Człek tak bardzo nie wsłuchiwał w swoje ciało to wiele symptomów sie nie resejstrowało.
 
W pierwszej ciąży zaczęłam mieć mdłości w 5 tygodniu. W drugiej zrobiłam test tydzień po planowanym terminie @, bo rano było mi niedobrze.
 
U mnie zaczęło się w 6 tygodniu od ostatniej miesiączki, a około 4tyg od zapłodnienia. Tzn nie mdłości i wymioty, ale ogólnie tak źle się czułam, że nie byłam w stanie zebrać się do pracy. Wymioty zaczęły się w 8tc (a ok. 6 tyg od zapłodnienia) i trwały do około 20.
 
Mi się za każdym razem przed okresem kiedy miałam mdłości wydawało, że to już, że to na pewno ciąża. Dopóki nie zaszłam w ciążę, teraz wiem jak wyglądają te mdłości 🥲 i zaczęły się ok 6-7tc teraz jestem w 8tc i teraz się rozkręcają
 
Jest tu coś?
 

Załączniki

  • IMG_20210722_075921.jpg
    IMG_20210722_075921.jpg
    411,6 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry