reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście pierwsze nudności?

reklama
Zrobiłam ponownie test. Myślę, że teraz już nie ma wątpliwości!!! Ale jestem szczęśliwa. Powodzenia dziewczyny, abysvie szybko spełniły swoje marzenie.
 

Załączniki

  • IMG_20210723_093538.jpg
    IMG_20210723_093538.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Ja wymiotowałam do 4 miesiąca ciąży. Pierwszy raz miałam odruchy wymiotne w dzień spodziewanej miesiączki, gdy testy już wychodziły, byłam pewna, że sobie wmawiam, ale z dnia na dzień było coraz gorzej. Na pierwszą wizytę do ginekologa nie mogłam dosłownie dojechać, bo podczas 15
minut jazdy wymiotowałam prawie cały czas. Ale ja to taki skrajny przypadek, byłam na tabletkach od ginekologa, bo ciągle wymiotowałam. Powiem szczerze, że w moim środowisku nie znam żadnej ciężarnej oprócz siebie i kuzynki, które tak wymiotowały czy było im niedobrze.
 
Do góry