reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście widoczny zarodek??

Hejka :) tydzień temu byłam u ginekologa potwierdzić ciążę. Wtedy kończyłam 5 tydzień. Miałam pęcherzyk ciążowy 11mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy, ale nie było zarodka.
Jakiej wielkości miałyście pęcherzyk ciążowy gdy było widać zarodek:) ?
Ja się bardzo stresuje, że może się nie pojawi.
Lekarz kazał mi za dwa tygodnie przyjść i powiedział że powinno być zarodek z akcją serca widać. Jeszcze tydzień... A ja wariuje.
Ja pierwszą wizytę u gin miałam pod koniec 7 tygodnia i wtedy było wszystko ładnie już widać. Nawet serduszko. Mi gin powiedział, że nie ma potrzeby przychodzić wcześniej, bo na takim etapie ciąży nie da się zbyt wiele zobaczyć. Bety też nie robiłam, żeby sobie niepotrzebnego stresu nie fundować.
 
reklama
Ja pierwszą wizytę u gin miałam pod koniec 7 tygodnia i wtedy było wszystko ładnie już widać. Nawet serduszko. Mi gin powiedział, że nie ma potrzeby przychodzić wcześniej, bo na takim etapie ciąży nie da się zbyt wiele zobaczyć. Bety też nie robiłam, żeby sobie niepotrzebnego stresu nie fundować.
Miałam potrzebę, dostałam plamienia tydzień temu :)
 
Ja pierwszą wizytę u gin miałam pod koniec 7 tygodnia i wtedy było wszystko ładnie już widać. Nawet serduszko. Mi gin powiedział, że nie ma potrzeby przychodzić wcześniej, bo na takim etapie ciąży nie da się zbyt wiele zobaczyć. Bety też nie robiłam, żeby sobie niepotrzebnego stresu nie fundować.
A betę musiałam robić już w 24 DC, ponieważ przyjmuję duhapston i musiałam wiedzieć czy jestem w ciąży żeby kontynuować branie leku. A na tym etapie test ciążowy nie wykazywał :)
 
U mnie serduszko pojawiło się w 5+4. Dosłownie półtorej doby wcześniej nic nie było, sam pęcherzyk. Także to wszystko indywidualna sprawa no i rozwój jest bardzo dynamiczny na początku.
 
dziś 31.6x18 mam, w czwartek nie pamiętam (nie mam opisu) ale wtedy był tylko pęcherzyk ciążowy i malutki pęcherzyk żółtkowy (dziś już miał on 5,7mm)
Ja tydzień temu pęcherzyk ciążowy miałam 11 mm , pęcherzyk żółtkowy był widoczny ale nie wiem ile miał. Jutro idę do ginekologa po 9 dniach od ostatniej wizyty. Mam nadzieję że będzie widoczny zarodek bardzo się tym stresuję :( naczytałam się w internecie o ciąży bezzarodkowej. Miałam iść w poniedziałek ale idę trochę wcześniej przez bóle związane z krzyżem bo prawdopodobnie dostałam rwę kulszową i muszę się poradzić lekarza
 
reklama
Ja tydzień temu pęcherzyk ciążowy miałam 11 mm , pęcherzyk żółtkowy był widoczny ale nie wiem ile miał. Jutro idę do ginekologa po 9 dniach od ostatniej wizyty. Mam nadzieję że będzie widoczny zarodek bardzo się tym stresuję :( naczytałam się w internecie o ciąży bezzarodkowej. Miałam iść w poniedziałek ale idę trochę wcześniej przez bóle związane z krzyżem bo prawdopodobnie dostałam rwę kulszową i muszę się poradzić lekarza
doskonale rozumiem, też tak miałam i trzymam kciuki. Jak widać po mnie tydzień robi różnicę. Też w czwartek usłyszałam żeby przyjść za 2tyg, nie wytrzymałam i się cieszę że dziś poszłam, parę dni stresu mniej. Daj znać jak po wizycie. :)
 
Do góry