reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście widoczny zarodek??

doskonale rozumiem, też tak miałam i trzymam kciuki. Jak widać po mnie tydzień robi różnicę. Też w czwartek usłyszałam żeby przyjść za 2tyg, nie wytrzymałam i się cieszę że dziś poszłam, parę dni stresu mniej. Daj znać jak po wizycie. :)
Dam jutro znać na pewno ☺️ proszę trzymać kciuki. Jak zobaczę zarodek i serduszko to będę najszczęśliwsza na świecie ☺️ proszę trzymać kciuki. Narazie stres mnie wykańcza :(
 
reklama
u mnie jak się tylko dziś obraz na ekranie pojawił, to wiedziałam, że jest zarodek i to całkiem spory więc zaciesz miałam.
Ja w 5 tygodniu miałam pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. Jutro będę 6+2. Miałam wcześniej owulację bo już w 10 DC. To moje marzenie zobaczyć bobaska :( w maju przeszłam biochemiczną
 
Ja w 5 tygodniu miałam pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. Jutro będę 6+2. Miałam wcześniej owulację bo już w 10 DC. To moje marzenie zobaczyć bobaska :( w maju przeszłam biochemiczną
ja przełom marca/kwietnia miałam biochemiczną. Wznowiliśmy starania w lipcu i ku naszemu zaskoczeniu udało się w pierwszym cyklu. Czytałam, że zarodek pojawia się kilka dni po pęcherzyku żółkowym więc masz jutro spore szanse ;)
 
reklama
Do góry