reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście widoczny zarodek??

Hej
Co sądzicie o takiej sytuacji :
OM 12.08
Później między 11-16.09 -plamienia dość intensywne
23.09 dwa pozytywne testy ciazowe i beta ponad 4300
26.09 usg na którym widać tylko pęcherzyk ciążowy 1,17cm
Wg OM 6 tydzień 5 dzień
Biore luteinę i mam przyjść za tydzień do kontroli i w piątek powtórzyć betę.
Myślicie ze jest jeszcze szansa ?
Owulacja wg testów 31.08.
 
reklama
Hej
Co sądzicie o takiej sytuacji :
OM 12.08
Później między 11-16.09 -plamienia dość intensywne
23.09 dwa pozytywne testy ciazowe i beta ponad 4300
26.09 usg na którym widać tylko pęcherzyk ciążowy 1,17cm
Wg OM 6 tydzień 5 dzień
Biore luteinę i mam przyjść za tydzień do kontroli i w piątek powtórzyć betę.
Myślicie ze jest jeszcze szansa ?
Owulacja wg testów 31.08.
U mnie bylo widac zarodek z bijacym serduszkiem w 6 t3d
 
Ja byłam pod koniec 7 tygodnia pierwszy raz u położnej i wtedy było już serduszko bijące. Wcześniej nie szłam bo nie chciałam się stresować.
 
Cześć dziewczyny
Proszę o pomoc. Moja historia brzmi tak ..... Udało mi się zajść w ciążę po 2 mies. od łużeczkowania, przy czym że nie było @ a owulacja była stymulowana Lamettą. Po moich podliczeniach ovu nastąpiła 19-22 .11.23 . Pęcherzyk pojawił się 20.12 o wymiarach 0.40 cm . Byłam wczoraj na USG (27.12) i inna Pani doktor(nie moja prowadząca ) stwierdziła ,że mój pęcherzyk jest pusty i nie urósł. Czy jest szansa ,że po prostu zarodek jest bardzo malutki i pojawi się później? Bo trudno wskazać kiedy doszło do zagnieżdżenia ...
Jestem po 2 poronieniach :-(
 
Cześć dziewczyny,
Potrzebuję pomocy....Moja historia brzmi tak:
Uało mi się zajść w ciążę po 2 mies. od łużeczkowania . @ nie było, owu dostałam dzięki stymulacji Lametto. Przybliżona data owu 19-22.11.23.
20.12 byłam na USG i był pęcherzyk o wymiarach 0,4 cm ale pusty.(komputer wyliczył +/- 5 tc
27.12 na USG nic się nie zmieniło.
Pytanie czy jest szansa , że ciąża jest "młodsza"?i się pojawi zarodek?
 
Cześć dziewczyny
Proszę o pomoc. Moja historia brzmi tak ..... Udało mi się zajść w ciążę po 2 mies. od łużeczkowania, przy czym że nie było @ a owulacja była stymulowana Lamettą. Po moich podliczeniach ovu nastąpiła 19-22 .11.23 . Pęcherzyk pojawił się 20.12 o wymiarach 0.40 cm . Byłam wczoraj na USG (27.12) i inna Pani doktor(nie moja prowadząca ) stwierdziła ,że mój pęcherzyk jest pusty i nie urósł. Czy jest szansa ,że po prostu zarodek jest bardzo malutki i pojawi się później? Bo trudno wskazać kiedy doszło do zagnieżdżenia ...
Jestem po 2 poronieniach :-(
Jeżeli pęcherzyk nie urósł przez tydzień to raczej marne szanse,że coś się z tego rozwinie. Zagnieżdżenie nie ma z tym nic wspólnego.
Poza tym dziwne postępowanie, brać leki na stymulacje a nie mieć wcześniej miesiączki. Przecież te leki bierze się w odpowiednich dniach cyklu.
 
Jeżeli pęcherzyk nie urósł przez tydzień to raczej marne szanse,że coś się z tego rozwinie. Zagnieżdżenie nie ma z tym nic wspólnego.
Poza tym dziwne postępowanie, brać leki na stymulacje a nie mieć wcześniej miesiączki. Przecież te leki bierze się w odpowiednich dniach cyklu.
Właśnie wg USG przed braniem leków endometrium odpowiadał 1 fazie cyklu dlatego brałam żeby stymulować ponieważ mam od dawna problem że nie następuje u mnie ovu
 
Właśnie wg USG przed braniem leków endometrium odpowiadał 1 fazie cyklu dlatego brałam żeby stymulować ponieważ mam od dawna problem że nie następuje u mnie ovu
Ale to nic nie znaczy, że endo odpowiadało 1 fazie cyklu. Jak dla mnie to dziwne postępowanie i nigdy się z nim nie spotkałam.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Potrzebuję pomocy....Moja historia brzmi tak:
Uało mi się zajść w ciążę po 2 mies. od łużeczkowania . @ nie było, owu dostałam dzięki stymulacji Lametto. Przybliżona data owu 19-22.11.23.
20.12 byłam na USG i był pęcherzyk o wymiarach 0,4 cm ale pusty.(komputer wyliczył +/- 5 tc
27.12 na USG nic się nie zmieniło.
Pytanie czy jest szansa , że ciąża jest "młodsza"?i się pojawi zarodek?
Ja w piątym tygodniu z obliczeń nie miałam jeszcze zarodka tylko mały pecherzyk
 
Do góry