reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miesiączka po porodzie ?

reklama
Po Ani @ dostałam dopiero po 10 miesiącach od porodu, przy Krzysiu 6 miesięcy bo go krótko karmiłam, po Maćku 8 miesięcy
 
Mi lekarz powiedział że jak się nie karmi to miesiączka może pojawić się już w 5 tygodniu czyli jeszcze w połogu. Ja karmiłam i dostałam w 6 tygodniu po porodzie ale byłam wściekła bo miałam nadzieje ze jeszcze się naciesze brakiem miesiączki :-(Ale na to nie ma reguły niektóre kobiety nawet przez rok nie maja jak karmią no a niektóre bardzo szybko. Trochę na to wpływa regularność karmienia a raczej częstość ale to ma mały wpływ.
 
Pamiętajcie dziewczyny że brak miesiączki to nie znaczy ze nie można zajść w ciążę.To bardzo stary mit że jak się karmi to nie można zajść w ciąże który nie jednej dziewczynie narobił kłopotów:-D
 
Hej dziewczyny, a ja mam do was nastepujące pytanie, prrzepraszam, bo intymne, ale kto może niech odpowie, bo nie wiem czy to ze mną coś nie tak.. jestem juz 4,5 miesiąca po porodzie, rodziłam sn, nie miałam żadnych szwów, więc wydawalo mi się, ze szybko dojdę do siebie..ale do tej pory sex sprawia mi straszny ból, nie tyle samo zbliżenie co chwilę później i przez kilka godzin tak tam mnie ciągnie,że nie mogę chodzić. proszę odpowiedzcie jak to u was było
Może to kwestia braku nawilżenia pochwy - podczas karmienia piersią hormony wpływają na zmniejszenie wydzielania śluzu.Możecie się wspomagać różnymi lubrykantami do kupienia w aptece - ja polecam Durex niebieski - sprawdzony i działa bardzo dobrze.
 
hej może tak troche z innej beczki ale chciałabym zapytać czy test ciążowy zrobiony 19 dni po stosunku daje już wiarygodny wynik. Dodam że w moim przypadku nie potrafie określić mojego cyklu ponieważ jestem 1,5 miesiąca po porodzie i karmię piersią aczkolwiek stopniowo już coraz rzadziej. Ostatnio nawet wystąpiło u mnie skąpe krwawienie.
Chciałabym wiedzieć ile dni po stosunku otrzymam wiarygodny wynik testu.:tak: pozdrawiam
 
reklama
aria wiesz sa testy ktore nawet tydzien po stosunku daja wiarygodnosc, nie wiem na ile, ale jakas tam daja. ja robilam test po niecalych 2 tygodniach i wyszlo ze bylam w ciazy, test sie nie pomylil :)
 
Do góry