reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miesiączka po porodzie ?

hej może tak troche z innej beczki ale chciałabym zapytać czy test ciążowy zrobiony 19 dni po stosunku daje już wiarygodny wynik. Dodam że w moim przypadku nie potrafie określić mojego cyklu ponieważ jestem 1,5 miesiąca po porodzie i karmię piersią aczkolwiek stopniowo już coraz rzadziej. Ostatnio nawet wystąpiło u mnie skąpe krwawienie.
Chciałabym wiedzieć ile dni po stosunku otrzymam wiarygodny wynik testu.:tak: pozdrawiam
jest wiarygodny ale na dany dzien- w 70% przypadków następuje samoistne poronienie przed dniem spodziewanej miesiączki-pisze nawet na każdym opakowaniu testów- znaczy vhyba prawie na kazdym- ja mialam kilka firm i na kazdym z nich pisało:tak:
 
reklama
Hmmmmm... Mineło juz 2 miesiace i nie dostalam miesiaczki:/ a nie karmie piersia!!!!! Moze jestem znowu w ciazy? Boze swiety nawet tak nie mysle... Raz to zrobilam pare tygodni po porodzie. Ale czy mozliwe zebym byla w ciazy jak moj partner nie spuscil sie we mnie?
 
witam wszystkich!! jestem tu pierwszy raz..mam problem..trzy miesiace temu urodzilam synka :-) nie karmie piersia wiec niedawno dostalam pierwsza miesiaczke..martwie sie bo trwa ona juz trzeci tydzien bez zadnej przerwy..dodam ze zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne Yaz,,lekarz uprzedzil mnie ze moga wystapic niewielkie plamienia ale to co ja mam to jest ciagla miesiaczka..zaczynam sie martwic czy wszystko ze mna w porzadku..czy ktoras z was miala podobny problem??blagam o rady
 
Hej, szczerze mowiac nie slyszalam o podobnym przypadku, wiec moze waro zadzwonic, albo sie przejsc do ginekologa i zapytac czy wszystko dobrze, bedziesz miala wtedy pewnosc...... lub poczytaj ulotke od tych tabletek, moze to normalne, ze na poczatku przyjmowania ich mozeszmiec wydluzona miesiaczke, chociaz watpie zeby az tak dlugo :/ a jak dlugo mialas krwawienie po porodzie?
 
dzieki za odpowiedz...po porodzie krwawilam okolo 7 tyg to chyba normalne..ale teraz jestem w szoku..przed ciaza moja miesiaczka trwala najdluzej 6 dni
 
hmmm no to ja juz nie wiem :/ myslalam, ze moze krotko po porodzie krwawilas i teraz moze sie Twoj organizm oczyszcza,a le skoro na poczatku tak dlugo krwawilas to ja nie mam pojecia :/ Lepiej idz do lekarza i zapytaj co to moze byc, dla pewnosci :) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry