reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miesiączka po porodzie ?

Ja po porodzie krwawiłam 8 tygodni dwa tygodnie później dostałam pierwsza miesiączkę, która trwała prawie miesiąc, następna jakies 14 dni kolejne 10 i 8 tak wiec myślę, że wszystko ci się musi unormować
 
reklama
ja po porodzie (cc) krwawiełam 6 tyg, potem dostałam miesiączkę która trwała jakieś 10 dni. Oczywiście byłam w szoku że tak długo, ale widzę że inne mają dłużej ;) Ponadto krwawienie było bardzo obfite - mam nadzieję że wszystko powoli się unormuje bo jak tak zostanie to będzie masakra.
 
pati1987 wiesz ja tak miałam ale skoro cie to niepokoi najlepiej skonsultować się z ginekologiem, ja na poczatku myslałam ze mi sie połóg od nowa zaczął dopiero przy nastepnej miesiaczce połapałam sie ze u mnie sie wszystko normuje
 
dzieki za odpowiedz...po porodzie krwawilam okolo 7 tyg to chyba normalne..ale teraz jestem w szoku..przed ciaza moja miesiaczka trwala najdluzej 6 dni

Ja myślę, że najlepiej, jak doradzisz się lekarza. Zdarza się plamienie przy tabletkach, ale raczej nie regularny okres. My tu możemy pisać i radzić, ale i tak najlepiej, jak Cię oglądnie specjalista.Idź koniecznie, będziesz spokojna po wizycie.
 
Ja rodziłam siłami natury, karmie piersią nadal i miesiączkę dostałam po 11 miesiącach. Raczej było to plamienie, niż miesiączka. Dziwne uczucie, po prawie 1,5 roku bez okresu :)
 
Witajcie:-)Powiem wam że ja miesiączke dostalam dopiero po prawie roku i paru tam miesiącach jak bylam już po porodzie...tak też zdarza się że niektóre z nas dostają wcześniej a niektóre później to jest tylko kwestja danego czasu;-)
 
Witam ! ja po 1 porodzie dostałam okresu po miesiącu czasu ( mało mało krwawiłam po porodzie ) i ta miesiączka trwała miesiąc okrągły miesiąc....Ale u mnie to było normalnie bo w trakcie połogu bardzo mało krwawiłam....
w Lutym urodziłam kolejne dziecko i 1 okresu dostałam w kwietniu trwał 9 dni ale był strasznie obfity...Zasłabłam , ciągle mi było słabo.... No ale ten drugi (kilka dni temu sie skończył) juz był juz w normie.....
 
Witam! Ja też mam ten problem dlatego z ciekawością czytam wasze odpowiedzi. Moja miesiączka trwa już 14 dni i końca nie widać a poza tym boli mnie brzuch nad blizną po cięciu. Już się wybierałam do lekarza ale bałam się że sobie pomyśli że jestem jakaś niedouczona czy coś...
 
reklama
Ja osobiscie mialam problemy z tym ale to przez polozne ktore nie zauwazyly ze lozysko po porodzie nie jest cale i czesc zostawily we mnie...:wściekła/y: Krwawilam po porodzie 9tyg i pewnie krwawilabym dalej gdyby nie to ze w ktorys dzien poprostu ze mnie chlusnelo (dostalam silnego krwotoku) i skonczylo sie na sali zabiegowej... Nie chce straszyc ;] u mnie sytuacja byla troszke inna niz u was bo u was krwawienie ustalo po porodzie, u mnie nie i czasami towarzyszyly mi bole brzucha jak przy porodzie- skurcze ktore chcialy wyrzucic z organizmu to co szkodliwe. ale nie poszlam do lekarza, bo jeszcze poczekamy, a moze jeszcze kilka dni i bedzie koniec i przez swoje nadzieje prawie sie wykonczylam... :) tak ze radze od razu isc do lekarza jesli tylko was cos niepokoi :-) nawet jesli powie ze wszystko ok i tak moze byc to lepiej byc pewna niz potem zalowac jak ja :) pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry