reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu

Unavare

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
92
Cześć dziewczyny.
1.08 beta hcg wyszła mi 44,1. Niestety 5.08 wyszła 42,5. Lekarz stwierdził poronienie samoistne. Tego samego dnia rano, jeszcze przed beta, wszystkie objawy ciąży ustaly ale nawet nie myślałam że to może oznaczać poronienie.
8.08 przyszło krwawienie, a od 2 dni tj. od 14.08 znowu czuje się jak w ciąży i to uczucie mnie jedynie smuci i sprawia, że mam depresyjny nastroj, a powoli dochodziłam już do siebie i godzilam się z faktem, że tak się stało.
Ból podbrzusza, częściej po jednej stronie, wydety twardy brzuch, mdłości, piersi wrażliwe na dotyk. Wszystko co miałam na samym początku.
Ile to u was trwało? Kiedy te dolegliwości mina?
Betę 9.08 miałam już 16.10
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojej, świetnie gratuluję! A kiedy zaczęliscie się starać znowu??
Dzieki ❤ Poronilam w marcu zeszłego roku, zaczęliśmy się starać w lipcu, ale udało się dopiero w maju tego roku. Ale jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań i czujesz się na siłach to możecie od razu się starać po pierwszej @. Ja chciałam parę miesięcy odpocząć wtedy bo się bałam, ale później tego pozalowalam, bo mimo że fizycznie było ok, zalaczyla mi się podświadomie jakaś blokada psychiczna i długo się przez to nie udawało.
To Twoja pierwsza próba, czy masz już dzieci?
 
reklama
Dzieki ❤ Poronilam w marcu zeszłego roku, zaczęliśmy się starać w lipcu, ale udało się dopiero w maju tego roku. Ale jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań i czujesz się na siłach to możecie od razu się starać po pierwszej @. Ja chciałam parę miesięcy odpocząć wtedy bo się bałam, ale później tego pozalowalam, bo mimo że fizycznie było ok, zalaczyla mi się podświadomie jakaś blokada psychiczna i długo się przez to nie udawało.
To Twoja pierwsza próba, czy masz już dzieci?
Pierwsza próba. Jesteśmy 1,5 miesiąca po ślubie i tak się cieszylismy że od razu się udało... No ale niestety...
Wlasnie lekarz mówi że po pierwszej @ możemy się starać znowu ☺️
 
Pierwsza próba. Jesteśmy 1,5 miesiąca po ślubie i tak się cieszylismy że od razu się udało... No ale niestety...
Wlasnie lekarz mówi że po pierwszej @ możemy się starać znowu ☺️
No niestety przykre to jest i wiem jak boli :( my też szybko za pierwszym razem bo w 3 cyklu.
Takze wiadomo strate trzeba przezyc i się z nią pogodzić, ale ogólnie wydaje mi sie ze im szybciej zacznie sie starania na nowo, tym lepiej. bo przynajmniej u mnie tak było, że im dłużej czekałam tym bardziej mózg mi swirowal :p Trzymam kciuki , zebys niedługo się tu pochwaliła dwiema pieknymi kreseczkami :)
 
Do góry