reklama

kiedy mleko modyfikowane zastąpić krowim??

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez ulik, 25 Sierpień 2006.

1. ulik

ulik Fanka BB :)

wojtek nie ma alergii, je jogurty, czasem pije kakao z krowiego mleka. nic mu nie jest. i tak sobie myślę:
    kiedy można już przestać wydawac fortunę na mleko w proszku?
    jakie jest wasze zdanie???

P.S znam zalecenia - po 3 roku zycia :D
    ale pytam o doświadczenia z życia wzięte... ;)

2. rybka1985

rybka1985 Fanka BB :)

Chyba musisz sama zdecydować, bo z tego co czytałam ostatnio w necie to różnie jest to mleko wprowadzane, niektórzy już po roku, jeśli nie ma alergii, a niektórzy się boją, skoro podajesz kakao, to może teraz jogurt naturalny i potem rozcieńczone mleko...

3. reklama
  4. emillinka

emillinka Mama lipcowa'06 mamamartynki

mleko modyfikowane jest dużo bogatsze w witaminy i całą tablice mendelejewa czyli wszystko czego potrzebuje dzieciaczek do 3roku życia ale można podawać mleko krowie jeśli nic sie nie dzieje i dodawać odrobinę modyfikowanego po mału przestawiać ...ja bede podawać modyfikowane w różnych postaciach do 3r oczywiście jogurty serki i kefiry także podaję a na mleku zwykłym z dodatkiem modyfikowanego daję kaszkę manną i owsianke

5. natunia

natunia 12 czerwiec 2008

jak ja pytalam lekara kiedy moge zastapic mleko modyfikowane krowim to powiedzial ze od 1 roku zycia i nie ma po co wydawac masy pieniedzy na mleko sztuczne bo ono wcale lepsze nie jest,tylko jest lepsza reklama i producenci robia kase :no:

6. brown.kate

brown.kate Mama Misi i Kici

Ja uslyszalam dokladne to samo:tak:. Modyfikowane do roku, dluzej nie ma sensu, chyba ze zalezy na na nabiciu kieszeni producentom tych mleczek.

7. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

u nas krowie jest od mniej więcej 18 miesiąca,ale to z tego względu,że Przemo jak miał rok odrzucił wszystkie sztuczne, nawet kaszki.Za to polubił jogurty,maślankę,sery,kefiry.Kiedyś coś robiłam z krowiego,chciał spróbować, polubił i zostało mu do tej pory:-D.Czasem nawet kakao wypije:tak:

8. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

Podpisuje się pod tym;-)

9. hanan

hanan Zaciekawiona BB

moj maly juz pije mleko krowie, tylko trzeba wybrac pelnotluste...

10. reklama
  11. mysz16

mysz16 sierpniowa mama 2007

moja Mała jest obecnie na kozim mleku :-) ( ze względu na alergię na krowie) ale tez pozwolono nam je stosować po ukończeniu roku! Do tego czasu miałyśmy stosować sztuczne....

12. snoopy12

snoopy12 '88 podwójna mama:)

Cześć ja też chciała bym przestawić mała na mleko krowie ale samego nawet w postaci kaszki niechce nawet sprubowac, jogurty serki i sery zajada ze smakiem.... co z tym można zrobić??

Poleć forum