reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy mogę się spodziewać owulacji?

Crazylalafresh

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2020
Postów
136
Witam, jeśli któraś by mi pomogła byłabym wdzięczna. Tabletki antykoncepcyjne brałam od 5 lat i miałam z nimi 28 dniowe cykle, wcześniej przed nimi miałam nieregularne. 13.07 dostałam okres który jak zwykle trwał 4 dni odkąd brałam tabletki, 17 i 18 plamienie z odstawienia, kolejny dostałam 19.08 trwał 5 dni, 6 tylko jeden plamka(jedna plamka też się zalicza jako okres? bo nie wiem... 😅). 01.09 test owulacyjny ujemny, kiedy mogę się spodziewać owulacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi na pytania 😊
 
reklama
Rozwiązanie
G
By mieć pewność kolejno co ile od miesiączki następnej i co ile najlepiej powinnam robić test owulacyjne? I w jakich najlepiej godzinach? I wiem że głupie pytanie ale ta jedna plamka powinna być zaliczana jako miesiaczka?
PS. Mam nadzieję że 6 było i okres następny nie przyjdzie 😊
Ja od ostatniego dnia krwawienia robiłam codziennie wieczorem, aż wyszedł pozytywny i potem już nie robiłam.
Jedna plamka może być zaliczana jako plamienie. Ja czasem miałam tak, że okres trwał trzy dni, a plamilam tydzień.
Witam, jeśli któraś by mi pomogła byłabym wdzięczna. Tabletki antykoncepcyjne brałam od 5 lat i miałam z nimi 28 dniowe cykle, wcześniej przed nimi miałam nieregularne. 13.07 dostałam okres który jak zwykle trwał 4 dni odkąd brałam tabletki, 17 i 18 plamienie z odstawienia, kolejny dostałam 19.08 trwał 5 dni, 6 tylko jeden plamka(jedna plamka też się zalicza jako okres? bo nie wiem... 😅). 01.09 test owulacyjny ujemny, kiedy mogę się spodziewać owulacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi na pytania 😊
Ciężko powiedzieć jak będą wyglądały twoje cykle po odstawieniu hormonów. Ogólnie pierwszy dzień cyklu jest wtedy, kiedy pojawi się miesiączka ,a dni płodne nie mają nic wspólnego z tym, kiedy się one zakończą. Jak dla mnie test zrobiony zbyt późno, mi pozytywny pokazał się w 11dc, a że miesiączka trwała wyjątkowo długo to jakieś 6 dni po niej.
 
By mieć pewność kolejno co ile od miesiączki następnej i co ile najlepiej powinnam robić test owulacyjne? I w jakich najlepiej godzinach? I wiem że głupie pytanie ale ta jedna plamka powinna być zaliczana jako miesiaczka?
PS. Mam nadzieję że 6 było i okres następny nie przyjdzie 😊
Ja od ostatniego dnia krwawienia robiłam codziennie wieczorem, aż wyszedł pozytywny i potem już nie robiłam.
Jedna plamka może być zaliczana jako plamienie. Ja czasem miałam tak, że okres trwał trzy dni, a plamilam tydzień.
 
Rozwiązanie
Do góry