reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy na nocnik?

Witam.
Do momentu kiedy przeczytałam ten wątek nie myślałam wogóle o nocniczku.
Teraz myślę, że warto wcześniej przyzwyczajac dziecko do nocniczka aby potem nie był zaskoczony i zdziwiony.
Jestem pewna, że spodoba się ta cała zabawa Kubie a jeszcze jak zagra, ha....
Jutro biegnę po fajowy niebieski nocnik dla mojego Kuby :laugh:
Pozdrawiam
 
reklama
A ja właśnie w niedzielę wyciągnęłam "tron" ;D Owszem, na naukę to może i sporo za wcześnie, ale myślę, że na przyzwyczajanie do urządzenia to w sam raz. Posadziłam Idę kilka razy w ubraniu. Za pierwszym razem ryczała, potem jej się spodobało. Teraz tron stoi w łazience, jak czasem muszę strasznie pilnie siusiu, a Ida nie daje się wsadzić do łóżeczka, to sadzam ją na nocnik, sama szybko "się załatwiam", ona na szczęście jeszcze nie umie z niego zejść ;D Wczoraj nawet wyczytałam, że przy nauce korzystania z dużego sedesu warto dziecku pokazać, o co chodzi, jak się ktoś nie wstydzi ;) No więc ja jej pokazuje teraz, bo za 2 lata pewnie już będę się wstydziła ;)
 
ostatnio Arek wchodzi do łazienki i zaczyna stukać ręką w nocnik wtedy sadzam go na niego i robi do niego kupke, może to i zbieg okoliczności ale to sie juz kilkanaście razy zdarzyło ;D 8) ;D
 
super, ja zakupiłam tron, ale K z niego wieje, nawet seundy nie posiedzi, jakby go parzyło ;D ::), na razie dałam spokój
 
My w piatek zakupilismy tron!!! W piatek Wiki siedziala w ubranku bo byla juz ykapana a bardzo ja to interesoalo.A jak zobaczyla ze on gra JAK COS JEST W SRODKU TO W OGOLE...w sobote siedziala na golasa!!! :) Sluchajcie ona wcale sie go nie bala. Co najlepsze stekala jak nic. Teraz tylko czekaC NA PIERWSZA ZAWARTOSC!!! jednym slowem pierwsze koty za platy. ::) ::)
 
Moja córcia przestrzaszyła się tego grajka i nie wiem co teraz, muszę chyba kupić bez melodyjki.....
 
reklama
Cześć, może na początek powiem jak tu trafiłam. Szukałam w necie info na temat kiedy na nocnik.....
Przeczytałam kilka waszych opinii na ten temat.
I polecam jak we wszystkim kompromis. Czytałam także wiele artukułów napisanych przez specjalistów. I wnioski są dla mnie takie że dzidziuś musi mieć świadomość do czego nocnik służy i po co na nim siada. Wczesne próby 6 tyg. w moim odczuciu są zbędne i wręcz szkodzą dziecku (przecież nie siedzi i jest maleńkie ) ale nie jest to krytyka kogokolwiek!!!!!!
Basia i Basia80 nie unoście się tak na tą kobietę !!!! Ona się zdenerwowała na te 6 tyg. i już
:)
 
Do góry