reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Tusenfryd, ja pieluch tetrowych używałam do wycierania buźki jak się ulało, do kąpania, kładłam małemu w łóżeczku, bo później lubił się w nią wtulać. A na dupkę oczywiście jednorazówki :)
 
no właśnie o tetrowych myślałam do buźki i kąpieli :) ale te wielorazowe są takie śliczne :D tylko dlaczego takie drogie :(
 
Co do rzeczy dla dziecka to liczę, że dużo podostaję - moja przyjaciółka ma nawet odłożone dla mnie pieluchy w najmniejszym rozmiarze z których sama nie skorzystała o innych rzeczach nie wspominając. Ale pościele - i wszystkie okołopościelowe gadżety - też oglądałam - faktycznie śliczne :happy:
Co do ciuchów ciążowych to podczas starania się obkupiłam się na Allegro czy wyprzedażach w sklepach internetowych - w "moje" kolory i fasony aby się nie narażać na przypadkowe nabytki z konieczności w astronomicznych - jak na czas używania - cenach. Teraz została chyba tylko bielizna do uzupełnienia. Liczę się z tym, że niektóre rzeczy mogą nie trafić w swój sezon, no ale wtedy od czego jest Allegro.:tak:
Ale jak na razie nawet moje zwykłe rzeczy na mnie wiszą.
Z innych potrzebnych - jak mi się wydaje zakupów - zamówiłam sobie torbę na kółkach. :-)
 
faktycznie te pieluszki sa czadowe..
zwierzatka-nie.jpg

no ale ja z tych leniwych jestem i nie sadze bym byla szczesliwa z ich posiadania :sorry2: ale fakt sa sliczne i pewnie krocej sie rozkladaja w naturze pozniej ale to nie dla mnie :sorry2:
 
Ja chyba się zdecyduję, kupię tzw. zestaw startowy i spróbujemy, jeśli się uda to super, jeśli nie, to przejdziemy na jednorazówki... Niby jedna pielucha droga, ale jak podliczę ile wydam na jednorazówki, to nie ma porównania...
 
Zebrra ... powiem Ci szczerze, że mi też się te wielorazówki podobają :tak: akurat ostatnio mówili o nich w DDTVN ...
nie wiem, czy nie kupię kilku teraz, dla starszej córy, żeby zobaczyć jak się sprawdzają :tak: trochę się boję ich przy noworodku ... bo wiadomo, co chwilę jest kupa ...
a cenowo nie ma porównania !!! na allegro widziałam 1 szt z 2 wkładami za 30 zł ... 10 pieluch powinno wystarczyć, a 300 zł na jednorazówki, to pójdzie w max 3 miesiące ...

a jeśli chodzi o resztę zakupów, to u nas masę przeczy odpada :tak: jak będzie chłopiec, to czeka nas tylko zamiana ubranek ;-)
no i trzeba będzie zainwestować tylko w jakiś fajny podwójny wózek, bo ja bardzo lubię długie spacerki, a nie będę malucha męczyć po kilka godzin w chuście w środku lata
... już nie mówiąc o moim kręgosłupie :baffled:
 
reklama
Właśnie ostatnio dużo się mówi o tych pieluchach wielorazowych - oglądałam w ddtvn Reni Jusis, jak zachwalała. Tylko to dość drogie, mimo wszystko, no i trzeba by się zaopatrzyć w większą ilość tych pieluch, bo przecież za każdym razem nie lata się z jedną pieluchą do prania, bo można oszaleć!
 
Do góry