Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.

Widzę, że na tapecie macie biustonosze do karmienia (nieśmiertelny temat :-) ) - nie wiem, czy już o tym nie pisałam, ale jeśli mogłabym podpowiedzieć, to pokażę Wam co ja kupiłam i po wypróbowaniu polecam w 100% (oczywiście nie karmiłam jeszcze, ale mechanizm działa idealnie):
czarny:
Biustonosz do karmienia Mama Bianca - Mama by Alles - biustonoszedokarmienia.pl
i biały:
Biustonosz do karmienia Alles Mama New 02 - Mama by Alles - biustonoszedokarmienia.pl
Miseczki są mięciutkie, wsparte na a`la fiszbinach (takie delikatne jakby z silikonu), fajnie podtrzymują duży biust (ja już zamawiam 75F!), ale niczego nie uciskają.
Polecam, mimo że do tanich nie należą, ale są bardzo dobre gatunkowo i naprawdę sexy, a po porodzie chyba każda z nas chciałaby się tak wreszcie poczuć![]()
ja je używam a od czasu do czasu pozwole sobie na TriumphaJa mam taką jak Traschka, tylko z 4 szufladami..dokładnie takąMysia jaka komode z Ikei masz (wielkosc, model)? Ja wlasnie mam zamiar jakas wybrac i nie moge sie zdecydowac na wielkosc. No i powiedz czy zadowolona z niej jestes.