reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

oj zebrra tymi pieluszkami kusisz kobieto ;) chyba się zdecyduje na takie :) komplet wyjdzie taniej niż jednorazówki na czas pieluchowania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
o rany wcześnie o tym myślicie...ale może warto.. ja powstrzymam się z jakimikolwiek zakupami do momentu jak będę dobrze funkcjonować i wiedzieć że na pewno wszystko ok...czyli pewnie ostatni trymestr;)
 
Aniii, ja nic na razie nie kupuję, póki co się nakręcam, tym bardziej, ze do kupienia będę miała jedynie te pieluszki wielorazowe i kosmetyki do pielęgnacji, resztę mam... ;)
 
jeny wy juz o zakupach...nawet o tym nie pomyslalam. jak mi sie chlopak trafi to bede musiala ubranek troche kupic a tak wszystko mam cale szczescie. ciekawe te pieluszki wielorazowe...
 
Ja kompletnie nie myśle narazie o zakupach.
Prawdopodobnie zrobimy tak ze okolo 6-7 miesiaca kupie pare ciuszkow ,buteleczki,smoczki jakis dorobne rzeczy.
Pochodze z meżem po sklepach i wybierzemy resztę czyli,lóżeczko,pościel,wózek ........ale nie kupimy ich tylko poczekamy do porodu i jak wszytsko okarze sie ok to maż te zakupu zrobie zaraz w pierwszy dzien po porodzie.

Tak zrobilismy z pierwszym dzieckiem.
 
jak wszytsko okarze sie ok to maż te zakupu zrobie zaraz w pierwszy dzien po porodzie.


Ja bym tak na ostatnią chwilę nie zostawiała. Chcę zobaczyć jak łóżeczko wygląda w pokoju, wyprać i uprasować pościel, kocyk, ubranka, wyparzyć smoczki, butelki i to, co się da. Mąż tego nie zrobi a po porodzie i tak mi i dziecku będzie bardziej potrzebny. Wolę, żeby był przy nas niż biegał po sklepach, montował mebelki i wszystko sam robił. Też chcę mieć z tego frajdę ;)

a do sprawy zakupów pewnie inaczej podchodzą mamy, które już mają dzieci. Te, które spodziewają się pierwszego maluszka są chyba bardziej niecierpliwe ;)
 
Popieram agabre - też wolę wszystko zorganizować przed. Chyba nie potrafiłabym w spokoju rodzić, gdyby wiedziała, że na mężu spoczywa cała odpowiedzialność zakupów, urządzania i przygotowywania wszystkiego. Dlatego zakupy na pewno będziemy robić wcześniej wspólnie.
 
Ja tak samo, nie odebrałabym sobie tej przyjemności, tym bardziej, ze w pierwszej ciąży leżałam 6 mcy w szpitalu i nie kupiłam właściwie nic, dlatego potem, jak zaszłam w ciążę z Jasiem zakupy zaczęłam bardzo szybko... :)

Teraz też mnie wszystko kusi, ale tym razem postanowiłam się opanować, tym bardziej, że właściwie wszystko mam :)
 
reklama
Oj kusi kusi ;) ale jeszcze 3 tygodnie :) po 12 zacznę kupować malutkie ciuszki i część wyprawki takiej drobnej (smoczki, buteleczki) wolę sobie wydatki rozłożyć w czasie niż wydać od razu dużo :) Po drugim trymestrze zamówię meble i pościel. Wózek i nosidełko obiecała siostra po swoim synku :)
 
Do góry