reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

reklama
Dziewczyny nie mam czasu by być na bieżąco. Wpadam tylko napisać, że w biedronce pojawiły się pieluchy dada 1. Są naprawde super jakościowo. Porównywalne do pampersa i huggies, a cena o niebo lepsza. Za 28 szt 11,99 zł. Polecam bo już mam sprawdzone. Chusteczki dada zielone też moim zdaniem najlepsze- za 4 zł.

Chuste mam po Przemku elastyczną tego typu co asinka, ale jeszcze małego w nią nie wkładałam. Pewnie niedługo zaczne.
 
My podobnie przeszliśmy na pieluszki DADA z Biedronki....tak jak ramari uważam że są rewelacyjne...nawet lepsze niż pampersy org...i ta cena...polecamy
 
A my szukamy mniejszych pieluszek niz 1 bo pampersy 1 to mogła bym małemu na około zamiac i przez to przeciekaja, zgadzam sie tez uwazam ze dada sa swietne (pieluszki i chusteczki) ale dla nas narazie dada 2 owiele za duze.
 
Też kupiliśmy Dadę 1 i Dadę chusteczki w bierdze :) są świetne, też uważam że lepsze od oryginalnych pamperów :)
Ja jakoś nie mogę przekonać się do chust... u nas w ruch poszła kołyska na kółkach dzięki czemu mam Maję cały czas na oku.

I jeszcze powiem Wam że u nas rewelacyjnie sprawdzają się otulaczki z motherhood - Maja bardzo lubi w nich leżeć - nóżki maja gdzie pośmigać a rączki przytulone do ciałka :) No i mi jest wygodnie ją w nich brać - kupiłam rożek ale jest za duży póki co i dziecko mi w nim ginie, nie miałam jej jak przystawić więc jak już pierwszego dnia puściła na niego kleksa przy przewijaniu tak zaprany trafił do szafy i leży tam cały czas :)

mgordon spróbuj te Dada 1, Maja mimo iż przy porodzie ważyła 3950, to ubranka nosi rozm 56, dupalka ma dość małego i te są odpowiednie, dobre były też Bella Happy z wycięciem na pępek.
 
Ostatnia edycja:
Jutro wysle meza by zobaczyl czy u nas jeszcze sa dada 1 bo one w promocji chyba tylko były, gdzies widziałam happy 0 ale w rossmanie maz sprawdzał i nie ma.
Ubranka to wogóle koszmar, wszystkie 56 za duze, nie mam ich nawet za wiele po Amela to odrazu po miesiacu 62 nosiła,a teraz taki okruszek. I przez te pampersy wszystko przecieka i odrazu do przebrania.
 
mgordon mam kilka ubranek w rozm 50, mogę Ci je odstąpiś jeśli chcesz :)
Dzisiaj zaczęłam robić selekcję po tym jak po wczorajszej kąpieli na gwałt szukałam w szafie pasujących śpioszków bo tych które przygotowałam nie mogłam wcisnąć na Małą.
Jak na razie znalazłam bodziaki i śpiochy, w neutralnych kolorkach: białe, beżowe, zielone, żółte.
Daj znać.
 
U mnie tez tragedia za zaduzymi pieluszkami i ubrankami. Zeszlej nocy przebierlam malego 3 razy bo ciagle zalany byl na pleckach lub na boku. Mam kilka ubranek na 50cm i te jakos pasuja, ale 56 to wisi jak worek.
mgordon my mamy smoczki z MAM, jak dla nas sa dobre, maly juz potrafi dobrze ssac.
 
reklama
Do góry