reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Aestima Jutro wysle Michała do Bobasa, bo tam maja te mam na allegro taniej ale nim dojdzie to potrwa :-( Nasz maly tez dobrze ssie, az byłam w szoku ze od poczatku do piersi tak ładnie sie zasysał (zero popekamych brodawek) i jest przy tym taki nerwus.
 
reklama
kurcze, ale wizualnie tamten mi się duuuzo bardziej podoba:) No i w sumie potem po co mu leżaczek, będzie sobie raczkował po całym domku:) i ma jeszcze matę edukacyjną...
 
to fakt, tamten jest ładniejszy, tak na szybko przeglądałam aby mniej więcej model pokazać ;)

a to czy będzie przydatny do zależy od dzieciaczka w sumie, ja używałam go głównie do karmienia (czasem siadał w nim i obserwował jak się krzątam w kuchni), a że Karol nie protestował to czas na posiłek potrafił wysiedzieć w nim, póki nie sprawiłam mu takiego krzesełko-stoliczka - wtedy tylko to się liczyło do siedzenia:D
 
izka - my dostaniemy takie krzesełko do karmienia od cioci:)

a może nie ma sensu kupować leżaczka? bo mamy dostać też taką huśtawkę na stelażu... już sama nie wiem co robić...
 
Aestima ja od wczoraj siedzę i oglądam leżaczki i sama nie wiem - coraz większy mętik w głowie. Zastanawiam się nad tymi:

FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK -H4789 24H -WYS 0zł (1683831411) - Aukcje internetowe Allegro
P7535 FISHER PRICE LEŻACZEK do 9 kg MELODYJKI (1667448551) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK WIBRACJE 3w1 L0539 (1670390710) - Aukcje internetowe Allegro

i nie wiem zupełnie który wybrać

Zastanawiam się też nad wpływem takiego leżaczka na kręgosłup dziecka...Ale jestem skłonna jakiś kupić, bo mała nie potrafi spokojnie leżeć i nie płakać, może w leżaczku jakby więcej widziała byłaby spokojniejsza?
 
My mamy taki jak kiedyś pokazywałam, duży (wysoki, i tylko się huśta jak ja go huśnę, jak mała się rusza to nie drgnie nawet, bo jest strasznie cięzki...beznadziejny niestety jest...niestety dostaliśmy go po dziecku znajomej, teściowa nam wcisnęła i bez sensu teraz kupić mi drugi...
ja chciałam taki jak mrsmoom wkleiła ten drugi
P7535 FISHER PRICE LEŻACZEK do 9 kg MELODYJKI (1667448551) - Aukcje internetowe Allegro żeby się rszał jak dziecko się ruszy, on tak fajnie się kiwa...jest super, no ale co nie ma co kombinować...
 
reklama
no właśnie- czy to nie jest lepsze na kręgosłup niż fotelki samochodowy?? bo jak nie, to chyba nie ma sensu kupować...
mrsmoon- mi się ten pierwszy podoba:)
 
Do góry