reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy na zakupy ;)

Aestima
Te lezaczki fajne, tez myslałam o czyms takim z uszami do przenoszenia ale gdzie ja to wszystko bede trzymac?:no:
Juz nie mam gdzie fotelika schowac by jak by co był pod reka.
Jesli idzie o wygode w foteliku to gdzies czytałam, ze takie maluchy to max 1,5 godziny powinny w nim spedzac bez przerwy.
Amela siedziala troche w domu w foteliku, a jak zaczynała jesc to sprawdził sie swietnie. Potem kupilismy krzesełko jak juz pewnie siedziała.
 
reklama
tylko zastanawiam się czy jest sens kupować leżaczek do 18 kg, czy nie lepiej do 11,3? bo gdzie mi roczne dziecko w foteliku usiedzi a co dopiero starsze
 
MY dostaliśmy fotelik po córeczce brata i jak na razie Marysia nie jest zachwycona:) Może będzie lepiej jak już zacznie wyciągać świadomie rączki do zabawek i bedzie można coś na nim powiesić. Póki co znacznie bardziej woli leżeć.
 
reklama
icak - Adaśkowi przy kolkach ani wibracje, ani muzyka nie pomagają, tylko noszenie na maminych rękach; ale mojej koleżance przy obu synkach sprawdzały się wibracje - twierdzi, iż po paru min. na leżaczku dziecię kupke robilo;

Aestima śliczny jest ten bujaczek drugi, szkoda tylko, że do 9 kg; ale śliczny!
 
Do góry