reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY NA ZAKUPY?

Ja kupowanie i zbieranie po rodzinie zostawiam na po usg połówkowym, teraz jakoś się obawiam. Niemniej jednak zaczynam już oglądać, dowiadywać się. Ze względu na moją kilkuletnie problemy z kręgosłupem obawiam się, że potem będzie mi bardzo ciężko, więc chcę mniej więcej wybrać wszystko co wymaga obejrzenia na żywo.

I tu mam do was pytanie o wózki: macie coś godnego polecenia? Im więcej czytam tym bardziej czuję, że ten zakup mnie przerasta :frown:
 
reklama
A propo myslalyscieie juz jaki typ wozka wybierzecie? 1,2,3 w jednym?ja szczerze nie mam pojęcia i coraz wiekszy metlik w glowie....kazdy ma swoje wady i zalety i ciezko sie zdecydować
Ja myślę o max 2w1. Wiele osób mówiło mi, że foteliki samochodowe z kompletu są słabe. Z drugiej strony słyszę ciągle, że spacerowki z 2w1 też są do niczego. Ostatnio wymyśliłam, żeby kupić używana dobrą gondolę na te kilka miesięcy, a potem nową porządną spacerowkę. Niestety, mój mąż zrobił rekonesans w pracy i wszyscy mu nagadali, że to obrzydliwe :crazy: Więc nadal nic nie wiem
 
A propo myslalyscieie juz jaki typ wozka wybierzecie? 1,2,3 w jednym?ja szczerze nie mam pojęcia i coraz wiekszy metlik w glowie....kazdy ma swoje wady i zalety i ciezko sie zdecydować
Też miałam długo ten dylemat, ale dziewczyny mnie naprowadziły,że faktycznie te foteliki z 3w1 są słabe. Fotelik na pewno maxi cosi, bo ma najlepsze wyniki w testach. A wózek podoba mi się Tutis Areo, bo jest lekki :)
 
Dziewczyny, czy macie poduszkę ciążową C? Zachęcona opiniami zaslyszanymi na żywo i w internecie zakupiłam kojec motherhood, Ale moja ekscytacja trwała krótko. Strasznie mi niewygodnie, mam wrażenie że od niej zaczynają mnie boleć ledzwie i po max 5 minutach wyrzucam ją z łóżka z hukiem.
Czy któraś z was ma/ miała? Jak się na niej układacie, bo może ja coś źle robię?
 
Co do wozkow to tez stawiam na dwa w jednym,choc przez chwile rozwazalam opcje samej gondoli i dokupienia z czasem spacerowki,zalezy mi bowiem na przekladanej raczce a nie montowaniu budki przod -tył,Wydaje mi sie to malo poreczne.Niewiee modeli wozkow wielofunkcyjnych posiada taka funkcje...wiec sama już nie wiem
 
właśnie! Ostatnio sporo czytam o wózkach i przeżyłam niezły szok (dodam,ze to moja pierwsza ciąża i wcześniej te tematy nigdy mnie nie interesowały), że aby zmienić kierunek jazdy spacerowki to trzeba wypinać siedzisko. Byłam przekonana, że to się po prostu zmienia kierunek rączki :rolleyes:
Przecież czasem może być taka konieczność w czasie spaceru i co wtedy?
Coraz bardziej nastawiam się na zakup używanej gondoli, ewentualnie ze spacerowka, a potem zakup spacerowki z obracana rączką. Może nawet lepiej dziecko do spacerowki przymierzyć i zobaczyć czy mu pasuje?
 
Dokladnie.Jestem tego samego zdania. ..u mnie to trzecia ciaza ale starsze dzieci maja juz po 14 lat,w tamtym okresie wiekszosc wozkow miala wlasnie przekladana raczke...jeden ruch i juz zadowolony maluch mogl zamiast mamy podziwiac swiat,to takze swietna ucieczka przed dokuczliwym sloncem...a teraz 'wypnij budke przekrec ja druga stronę i wepnij spowrotem...i to wszystko z maluchem w srodku:szok:?zgroza...nawet jak udalo mi sie znalezc wozek wielofunkcyjny z przekladana raczka to nie miał innych cech dla mnie waznych takze decyzja juz podjeta-najpierw gondola,pozniej spacerowka,.:-)
 
Hej dziewczyny .Zakup wozka mam za sobą, udalo mi się znaleźć wielofunkcyjny z prekladana rączka,z czego bardzo się ciesze.Niektorzy sa zaskoczeni ze kupilam go tak wczesnie,ale ja iwazam ze skoro jest okazja to trzeba ja łapac:biggrin2:poza tym dwudziesty tydzień ciąży za nami, wiec hyna można soboe poszalec;-) ;)
 
reklama
Do góry