reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY NA ZAKUPY?

Hej dziewczyny .Zakup wozka mam za sobą, udalo mi się znaleźć wielofunkcyjny z prekladana rączka,z czego bardzo się ciesze.Niektorzy sa zaskoczeni ze kupilam go tak wczesnie,ale ja iwazam ze skoro jest okazja to trzeba ja łapac:biggrin2:poza tym dwudziesty tydzień ciąży za nami, wiec hyna można soboe poszalec;-) ;)
O,a jaki to wózek? Pytam, bo szukam takich z przekladana rączką i nigdzie nie ma. My myślimy o emmaljunga, bo byliśmy w sklepie i kolosalne różnica w prowadzeniu, Ale cena też kolosalna. Więc teraz śledzę olx i jak się coś trafi to od razu kupimy. Moja mama jest super przesądna i mi nagadała, że nie kupuje się wózka przed narodzinami, Ale cóż... To kiedy się kupuje? Jak wyjdziemy ze szpitala to mąż zamiast z nami siedzieć będzie jeździł za wózkiem?
 
reklama
Nie wierze w przesady,to moja 3ciaza i zawsze mialam wyprawke wczesniej...a wózek jest firmy Teutonia...nowy ponad 4.000 a używany kupilam za 1.500jest praktycznie nowt,na gwarancji sporadycznie uzywany i jestem mega zadowolona
 

To zalezy od tego czego od wozka oczekujesz...dla mnie ważna byla przekladana raczka,wiem że wózki ktore jej nie maja na dłuższą mete sa uciazliwe w obsłudze,bo trzeba za kazdym razem przekladac gondole chcac zmienic kierunek jazdy,dwa ze z tego co widze wozek ktory znajduje sie w linku ma metalowy stelaz,a wiem ze lepsze sa te z aluminiowym gdyz sa lżejsze,fajnie ze ma pompowane koła,ale z tego co czytalam lepiej kupic wozek 2w1 a fotelik dokupić osobno bo ponoc te foteliki sprzedawane z wozkami nie spełniają standardów bezpieczeństwa
 
To zalezy od tego czego od wozka oczekujesz...dla mnie ważna byla przekladana raczka,wiem że wózki ktore jej nie maja na dłuższą mete sa uciazliwe w obsłudze,bo trzeba za kazdym razem przekladac gondole chcac zmienic kierunek jazdy,dwa ze z tego co widze wozek ktory znajduje sie w linku ma metalowy stelaz,a wiem ze lepsze sa te z aluminiowym gdyz sa lżejsze,fajnie ze ma pompowane koła,ale z tego co czytalam lepiej kupic wozek 2w1 a fotelik dokupić osobno bo ponoc te foteliki sprzedawane z wozkami nie spełniają standardów bezpieczeństwa
Dzieki za opinie [emoji4]
 
Czesc dziewczyny ;) jestem marcową mamą 2017 i teraz będę lutową 2019. Spodziewam się synka i w związku z tym wyprzedaję ciuszki po córce ;-) może jesteście zainteresowane? Piszcie na priv to wyślè Wam link do olx. Dzis lub jutro wystawię jeszcze te w rozmiarze 0-3;-) mozliwa sprzedaż lub wymiana na ciuszki chłopięce. Przykładowe zdjècia:

olx_image_2018-10-13_12-27-05.jpg
olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
20181013_110002.jpg
 

Załączniki

  • olx_image_2018-10-13_12-27-05.jpg
    olx_image_2018-10-13_12-27-05.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 741
  • olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 726
  • olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 697
  • olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 709
  • 20181013_110002.jpg
    20181013_110002.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 696
O,a jaki to wózek? Pytam, bo szukam takich z przekladana rączką i nigdzie nie ma. My myślimy o emmaljunga, bo byliśmy w sklepie i kolosalne różnica w prowadzeniu, Ale cena też kolosalna. Więc teraz śledzę olx i jak się coś trafi to od razu kupimy. Moja mama jest super przesądna i mi nagadała, że nie kupuje się wózka przed narodzinami, Ale cóż... To kiedy się kupuje? Jak wyjdziemy ze szpitala to mąż zamiast z nami siedzieć będzie jeździł za wózkiem?
Ja kupiłam wózek miesiąc przed porodem i uważam ze na spokojnie wszystko miałam ogarnięte . Wózek kupiliśmy anex cross bo moja siostra miała i mówiła ze super się sprawdza i rzeczywiście miała racje :)
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Do góry