reklama

Kiedy nadszedł potężny wiatr - co u Was

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez aniaslu, 5 Grudzień 2013.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Kochani, czy wszystko u was w porządku? W Warszawie tak trochę żartowaliśmy z prognozy pogody, a teraz od godziny wieje potwornie. Sadząc po huku, to gdzieś w pobliżu kawał jakiejś blachy zerwało. Jesteście bezpieczni? Piszcie, co i jak się dzieje w waszych rejonach Polski.

2. Edysiek

Edysiek odkrywca

Na dolnym śląsku wieje dość mocno. I śnieg zaczął padać, ale jest ciepło to się topi. Szkoda ;-)

3. reklama
  4. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Kraków również "zawiany" .... mieszkam na poddaszu....chyba dzisiaj nie zasnę !!!

5. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

Krakow/Nowa Huta to jakas tragedia.. mimo ze mieszkam na 4 pietrze 10 pietrowego bloku to tak jak DORCIA chyba dzis nie usne. Wieje tak ze mam wrazenie ze zaraz urwie mi sie satelita od cyfrowego polsatu :eek::eek::eek::eek: w okolicach Wieliczki tez nie za ciekawie

6. ulala

ulala Fanka BB :)

Po rurze do kominka (kozy) to szum straszny dobrze że nie musze nigdzie wychodzić strach się bać co to będzie .

7. ZwariowanaSol

ZwariowanaSol Fanka BB :)

W CK wieje jak w Kieleckim... czyli nic nowego ale wieje coraz mocniej a jutro ma być podobno do 130km/h w CK. Zastanawiam się jak zaprowadzę dzieci do szkoły/przedszkola :/

8. elifit

elifit Fanka BB :)

W Świętokrzyskiem nie jest źle, do pracy doszłam o własnych silach, nie zdmuchnęło mnie. Ale słyszę że się robi coraz gorzej :eek:

9. anawawka

anawawka muśka 2 córek

W części Wwki zwanej Ursusem , przygasały w nocy światła, poza tym jakby burza była :szok:, ale po drodze nie widziałam szkód.
    Miejmy nadzieję, że Ksawery będzie dla naszego kraju łaskaw.

10. reklama
  11. Edysiek

Edysiek odkrywca

Całą noc wiało i wieje dalej.
    W drodze do szkoły żadnych szkód nie widziałam, ale może gorzej jest na obrzeżach wsi. Właśnie prądu zabrakło. Pewnie linię gdzieś zerwało :eek:

12. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

Na dolnym śląsku strasznie wieje:szok: pół nocy nie spałam ale za to jest troszkę śniegu:-) wiatr póki co dalej sie nie uspokoił ma być tak cały dzień a zapowiadają że najgorsze zacznie się po południu:szok:

Poleć forum