reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moim zdaniem najlepiej codziennie o tej samej porze. Dwie ciążę za pierwszym razem przy stosunkach codziennie przez 6 dni. Trzy dni przed owulacją, owulacja i dwa dni po.
 
reklama
A ja jestem zdania "jak ma być to będzie" i żadna obserwacja nie przewidzi czy plemniki dotarły tam gdzie miały -organizm lubi platać figle 😉 Wiem z swojego doświadczenia że jak kobieta się nakręca na ciążę to zawsze jest rozczarowanie a gdy trochę odpuści to jest miła niespodzianka.
 
A ja proponuję od 9 dc, owulacja może się przesunąć.
A najważniejsze jest nastawienie, które musisz zmienić, przestać myśleć i skupić się na przyjemności.
 
Cześć dziewczyny. Staramy się z chłopakiem od 3 miesięcy o dziecko. Za każdym razem jedna kreska:( kiedy najlepiej uprawiać sex by zajść w ciążę? Mój cykl trwa mniej więcej od 27 do 29 dni. A okres mam dni siedem. Ostatnia miesiączka wystąpiła 29 lutego (27 dzien cyklu) kiedy więc najlepiej zrobić test owulacyjny? Wiem że owulacji nie da się przewidzieć ale tak mniej więcej u mnie wystąpi którego dnia cyklu? 12,13,14 czy 15 dzień?
Pozdrawiam was wszystkie i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Cześć :) najlepiej co drugi dzień, u mnie pierwsza ciaża po miesiacu starań, druga ciąża po 4 miesiacach starań ale to chyba ze wzgledu na to ze za bardzo chciałam zajść w ciąże i musialam zastosować metode „pół wina”która polega na wyjezdzie na weekend albo wakacje (lepsza opcja) zapominasz o wyliczeniach, obserwacji organizmu i napieciu ze bardzo chcesz zajść itp. Spedzacie romantyczny weekend/wakacje z winem w roli głownej... i powinno sie udac! :) tak jak w moim przypadku! :D
 
Starajcie się najpierw o ślub. Teraz to takie modne zaczynac z dupy strony. Później szok bo samotna matka z dzieckiem.
 
Starajcie się najpierw o ślub. Teraz to takie modne zaczynac z dupy strony. Później szok bo samotna matka z dzieckiem.
A co ślub daje? Jeżeli ludzie przestają się dogadywać to i mając ślub się rozstaną.. czasem to lepsze dla wszystkich niż żyć w toksycznej rodzinie.
 
Tak tak. Lepiej żyć na kocią łapę. Znajdzcie takiego faceta, ktory bedzie DOBRY i dla którego bedziecie wszystkim i z takim bierzcie ślub. Bierzecie łobuzów i drani, a później wielki lament ze rozwód... Sorry ale same sobie chlopa wybieracie.
 
A skąd wniosek że dziewczyny nie mają mężów???
Tak tak. Lepiej żyć na kocią łapę. Znajdzcie takiego faceta, ktory bedzie DOBRY i dla którego bedziecie wszystkim i z takim bierzcie ślub. Bierzecie łobuzów i drani, a później wielki lament ze rozwód... Sorry ale same sobie chlopa wybieracie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry