reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie rozumiecie. Jak znajdziecie chłopa dla ktorego wartością nadrzędna jest stworzenie rodziny i ślub jest dla niego nie tylko papierkiem ale odpowiedzialnością to nie, nie odejdzie. A jak bierzecie takiego, który na dzien dobry mowi, ze ślub to tylko papierek to znaczy ŻE BOI SIĘ, NIE POTRAFI, NIE KOCHA TAK BARDZO żeby podjąć rolę męża, ojca na zawsze. Tak chlop woli zostawić sobie otwartą futke... by w razie czego uciec. Owszem są tez faceci co chca sie żenić a pozniej zmieniaja zdanie, ale to juz w waszej gestii wybadac zaa wczasu co to za typ faceta.
 
Większej głupoty nie słyszałam już dawno. Co zmieni ślub ? Jeżeli facet będzie chciał odejść to i tak odejdzie bez względu na to czy ślub jest czy go nie ma. Widziałaś wg statystyki ? Rocznie jest więcej rozwodów niż ślubów. I jakieś tam gadanie że facet jak nie chce ślubu zostawia sobie wolną drogę ucieczki jest dla mnie śmieszne. Czyli jak ludzie nie chcą ślubu to się nie kochają? No weź przestań takie gadanie z d*py wyciągnięte. I powiem Tobie więcej to już nie chodzi o samych facetów bo kobiety też odchodzą od mężów , wiedziałaś o tym?
 
Tak tak. Lepiej żyć na kocią łapę. Znajdzcie takiego faceta, ktory bedzie DOBRY i dla którego bedziecie wszystkim i z takim bierzcie ślub. Bierzecie łobuzów i drani, a później wielki lament ze rozwód... Sorry ale same sobie chlopa wybieracie.
Nie rozumiem Twoich komentarzy " sorry ale same chłopa wybieracie"'-serio? A czy ktoś tutaj napisał że jest nieszczęśliwy? Ile rodzin całe życie żyje na kocią łapę i co teraz ? Każda kobieta wie co ma robić z swoim życiem i jakoś komentarz "znajdź dobrego faceta i weź ślub " do mnie nie przemawia. SORRY
 
Nie rozumiecie. Jak znajdziecie chłopa dla ktorego wartością nadrzędna jest stworzenie rodziny i ślub jest dla niego nie tylko papierkiem ale odpowiedzialnością to nie, nie odejdzie. A jak bierzecie takiego, który na dzien dobry mowi, ze ślub to tylko papierek to znaczy ŻE BOI SIĘ, NIE POTRAFI, NIE KOCHA TAK BARDZO żeby podjąć rolę męża, ojca na zawsze. Tak chlop woli zostawić sobie otwartą futke... by w razie czego uciec. Owszem są tez faceci co chca sie żenić a pozniej zmieniaja zdanie, ale to juz w waszej gestii wybadac zaa wczasu co to za typ faceta.
Pierwsze słyszę, że ślub jest dla mężczyzny odpowiedzialnością. A może to autorka pytania nie chce ślubu? Zastanowiłaś się nad tą kwestią? Daruj już sobie te swoje komentarze bo są po prostu żałosne.
 
@Jarzynka
Mój Boże, Jarzynko, chłopa to można znaleźć na wsi, w polu, a i to jakieś 150 lat temu...

Naiwna jesteś, jeśli sądzisz, że "jak sobie znajdziesz dobrego chłopa, to i nie odejdzie". Naiwna jesteś, jeśli sądzisz, że to tylko i wyłącznie kwestia wyboru "drani i łobuzów". Naiwna jesteś, jeśli uważasz że ludzie rozchodzą się tylko i wyłącznie z powodu BO CHŁOP BYŁ ZŁY. Naprawdę? Bo sobie źle wybieramy? Oj, kochana... Nie za wiele w takim razie wiesz o ludziach.

Mówisz że to takie modne, zaczynać od dupy strony.
Ja widzę raczej, że to takie modne, mówić innym jak mają żyć, bo "ja wiem lepiej". Jak łatwo wydać osąd o zupełnie obcych ludziach, nie znając ani ich, ani sytuacji...

"z dupy strony".

Z dupy kochana to jest Twój komentarz, nic nie wnoszący do dyskusji i sytuacji autorki. Nie Twoja sprawa jak żyją i zanim powiesz że po to jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie - owszem, ale po to też są TEMATY dyskusji, żeby się ich trzymać. Tematem tej konkretnej nie było "dziecko - z partnerem czy z mężem, jak myślicie?", więc zachowaj swoje przemądrzałe, oświecone mądrości dla siebie.
 
reklama
Tak tak. Lepiej żyć na kocią łapę. Znajdzcie takiego faceta, ktory bedzie DOBRY i dla którego bedziecie wszystkim i z takim bierzcie ślub. Bierzecie łobuzów i drani, a później wielki lament ze rozwód... Sorry ale same sobie chlopa wybieracie.
Jestem człowiekiem inteligentnym i potrafie przeczytać treść wiadomości ze zrozumieniem z tego co widze autorka postu nie potrzebuje RAD moralnych tylko pyta o SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ... więc nie rozumie Twojego komentarza do całej sytuacji! Być może wynika to z tego ze właśnie Ty jesteś teraz w sytuacji że facet Cię zostawił bo nie mieliście ślubu... i cała złość i frustracje wylałaś w tym miejscu... Z tego co wiem ludzie nie biorą z róznych wgledów ślubu... i pozwól autorce żyć własnym życiem i podejmować własne decyzje :p i popełniać ewentualne błędy! Bo całego świata nie uleczysz!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry