reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zapisywać się do szpitala na cesarkę?

Imagi_nacja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2021
Postów
1 551
Hej dziewczyny

Mam pytanie, odnośnie tego kiedy najlepiej zgłaszać się prywatnie do szpitala w którym chciałabym mieć wykonywaną cesarkę? Nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko załatwić, wiem ze muszę się zapytać lekarza ale do wizyty jeszcze sporo czasu. Ale na pewno muszę z nimi wcześniej podpisać jakąś umowę… Jestem w 19t2d
 
reklama
A masz wskazania do wykonania cc?
Teoretycznie to lekarz w szpitalu decyduje o sposobie porodu.
Ja bym ok 32tc udała się do szpitala, w którym chciałabyś rodzić i zapytała jak to u nich wygląda.
 
To zależy akurat od szpitala w którym chcesz rodzić, kiedy oni sobie życzą podpisania umowy. Może być tak że już teraz podpiszesz umowę, zapłacisz zaliczkę i umówisz się na konkretny termin :)
 
W prywatnych szpitalach oficjalnie też nie ma cesarek na życzenie.
Musisz dopytać jak radzi @ness. jak to wygląda w tej placówce, do której zamierzasz się udać.
Ja miałam planowaną cesarkę na 38tc w prywatnej klinice. Poród zaczął się w 35tc - a takich w prywatnych klinikach nie przyjmują, bo ciąża musi być donoszona. Trafiłam do państwowego szpitala i urodziłam sn. Z tymże ja nie miałam problemu, by rodzić sn - a w prywatnej klinice miało być cc ze względu na pierwszy poród cc i moją decyzję, że chcę wyciąć zrosty po pierwszej bliźnie.
 
W prywatnych szpitalach oficjalnie też nie ma cesarek na życzenie.
Musisz dopytać jak radzi @ness. jak to wygląda w tej placówce, do której zamierzasz się udać.
Ja miałam planowaną cesarkę na 38tc w prywatnej klinice. Poród zaczął się w 35tc - a takich w prywatnych klinikach nie przyjmują, bo ciąża musi być donoszona. Trafiłam do państwowego szpitala i urodziłam sn. Z tymże ja nie miałam problemu, by rodzić sn - a w prywatnej klinice miało być cc ze względu na pierwszy poród cc i moją decyzję, że chcę wyciąć zrosty po pierwszej bliźnie.
Oki, wlansie o to mi chodziło. Mam ciąże bliźniaczą, i chodzi o to ze właśnie nie wiadomo tak na prawdę kiedy to się może zacząć
 
reklama
Do góry