reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

Chyba jutro wybiorę się po test...a najlepiej po 2 różnych firm. Zrobię je dopiero w weekend...wtedy wynik powinien być prawdziwy. A tak to nadal czuję raz na jakiś czas ukłucia w podbrzuszu...
No i temp...dziś rano 37 a teraz 37'2
Ostatno nie miałam żadnych stresów...wręcz przeciwnie...:-)
 
reklama
Witam :-)
dopiero za tydzien powinnam dostać @, ale mam nadzieje ze nie dostanę... słuchajcie czy to możliwe ze tydzien po zapłodnieniu można czuć już pobolewające piersi i co jakiś czas w podbrzuszu mnie tak "łupie"... i wczoraj sobie mierzyłam temperature i mam cały czas 37,3 .. mam nadzieje ze to nie przeziębienie... najchętniej zrobiłabym już test ale się boje że nie wyjdzie ... i poczekam ten tydzień....
 
Pola 27 ! Ja tak mialam 3 dni po przytulanku wiedziałam że będę mamą !!!
Poczułam to w macicy a może to jajniki były ? takie dziwne przelewanie ( ale nie w jelitach ) a pozatym wiedziałam że to to w " głowie " Nie rób wcześniej testu , szkoda kasy! Poczekaj chociaż do terminu @ choć czasem w terminie @ wyjdzie negatywny , a 2 dni potem pozytywny ! wszystko zależy od stężenia hormonu we krwi! Kilka dni przed terminem @ możesz zrobić betkę z krwi to powinno już wykryć !
tydzień ciąży mlU/ml
Normy betki : ( tygodnie ciąży )
3 tydz 5.8-71.2
4 tydz 9.5-750
5 tydz 217-7138
6 tydz 158-31 795
7 tydz 3697-163 563
8 tydz 32 065- 149 571
9 tydz 63 803-151 410
10 tydz 46 509-186 977
12 tydz 27 832-210 612
14 tydz 13 950-62 530
15 tydz 12 039-70 971
16 tydz 9040-56 451
17 tydz 8175-55 868
18 tydz 8099-58 176
 
martwie się... dziś mam już temperaturke normalną.. tylko mnie tak piersi bolą... ale to moze zawsze być @.. mam dostać w poniedziałek.. cóż co bedzie to będzie..mam tylko nadzieje ze dzidzia :) Z testem pczekam do poniedziałku-- już niecały tydzień ;)
 
Witajcie!zrobiłam test ciążowy bowiem spóżniał mi się okres 4 dni no i nie stety wyszedł negatywnie!!!!!:zawstydzona/y:czas na dalsze starania...........pozdrawiam i życzę innym jak i sobie fasolki :-)
 
Dziewczenta czytam wasze posty i sie chchram... najgorsze to jest dla nas czekanie i ciagla nie pewnosc czy juz czy jeszcze nie w tym miesiacu.... bedzie dobrze musi byc tyrzymam za wszytkie strajajace sie kciuki bo sama nie wiem kiedy najlepiej trafic z tesetm .... w poprzedniej ciazy dopiero trzeci wyszedl pozytywny tydzien po terminie miesiaczki..... a teraz drza mi kolana tak bym chciala sie dowiedziec ze ponownie zostane mama... gorace pozdrowienia i usciski....:-);-):tak::-D
 
Witajcie!!!udAŁO SIĘ MAM DWIE KRESECZKI ALEŻ SIĘ CIESZĘ W PONIEDZIAŁEK IDĘ DO GINEKOLOGA!!!1DZIĘKI ZA SŁOWA OTUCHY POZDRAWIAM:-D:tak::-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
LUKASIKI Koniecznie do lekarza - potwierdzić prawdziwość testu, a potem czekamy na wateczek wśród przyszłych mam Listopad 2008!
 
reklama
hej, daj znac jak wyszedl test. Ja dzisiaj walsnie zrobilam i pokazaly sie dwie piekne kreseczki. Mam juz coreczke ktore w lutym wlasnie skonczyla roczek. Chyba wezme sie za zakladanie watku dla listopadowek 2008:tak:
 
Do góry