reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepszy termin na poród?

Aletka, ja również zazdroszczę pracy ::) A w ogóle ślicznie wyglądasz w ciąży, kwitnąco :) Przepiękna sesja zdjęciowa :)
Nowa- masz rację, my nauczycielki musimy dbać o naszą przyszłość- rozmnażajmy się zatem ;D ;D ;D
Co u Was? Byłam dziś u gina, moja kuracja wreszcie przynosi efekty choć w tym cyklu kazał mi się jeszcze nie nastawiać na Dzidzię bo marne szanse :( Ale to nic, poczekam i w następnym cyklu wezmę się ostro do roboty, z mężem rzecz jasna ;) trzymam kciuki za Wasze starania :)
Pozdrawiam
 
reklama
Cieszę się Kasiu, że wszystko idzie ku lepszemu :) Rozmnażajmy się zatem :D :D :D
Dorka - dzięki :laugh: Ale mocniej zaciśnij kciuki dopiero w lipcu ;D
 
Cześć Laseczki!

właśnie przyszłam do pracy i wzięłam się za czytanie...znowu jestem do tyłu hihi...

Aletka superową masz pracę....uczysz tańców towarzyskich? Fajnie tak połączyć przyjemne z pożytecznym :D

Dorka fajnie że mnie rozumiesz..widzę że ciągniemy ten sam wóz :D Ten rozsądek narazie ciągle u mnie jeszcze zwycięża, ale myślę że jeszcze trochę i będę mamusią. Tym bardziej, że w rodzinie już nie mogą się doczekać i chcą być już dziadkami :D

Nowa gratuluję linijeczki :)
 
Mało nas bo my lud pracujący jesteśmy ;D Zbieram się właśnie do tej mojej pracy, ale coś nie chce mi się :( Pogoda się popsuła, niestety :( dzisiaj w nocy śniła mi się moja Dzidzia- maleńki chłopczy z ciemnymi włoskami (po tatusiu) :) :) :) Piękny sen :) Tak bym chciała, żeby się jak najszybciej spełnił...
Miłego dnia!
 
Kasiu jestem pewna że się spełni!
Tak to już niestety jest, że psychika kobiety działa tak, że jak bardzo się chce to sie nie ma.
Odpocznij sobie trochę, wyluzuj, a na pewno będzie dobrze. Moi znajomi też ciągle o tym myśleli i długo nic, jak sobie dali spokoj dzidzia od razu się zagniedziła w brzusiu mamy.
Ciesz się życiem, a życie niedługo w Tobie powstanie na pewno.
Jestem przekonana, że niedługo wykrzyczysz nam na forum " JESTEM W CIĄŻY!!!"

Pozdrawiam mocno :D
 
Hejka..Kasiu, ja też tak myslę..i tego Ci życzę;)!!! z całego serducha!
Agnezz, my równiez narazie to myślimy o dzidziusiu ..tylko planujemy....bo ja najprawdopodobniej wyjadę na 3 miesięczny kontrakt za granice...chyba, ze by była"wpadziocha":)..bo az tak nie uwazamy..to wówczas :)..no, ale w ciagu tych miesiecy będę widywała sie z meżem:)..rzadko.., ale:)..
Jej, już tak bardzo chciałabym dzidziusia..Jeszcze trochę..jeszcze troszeczke..:)....
u mnie w rodzince juz trzy lata nas mecza(tyle jestem po ślubie)..gdzież ten dzidzius:)?:)będzie! spokojnie!-(odp. mój mąż dumnie)..bo juz sa realne pnaly!:)
Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia!
 
Dorka no to może jak się uda, to będziemy wspólnie przeżywać wszystkie chwile....:D W końcu mamy podobną sytuację ;)
 
reklama
noo..fajnie tak wspolnie dzielic ..wymieniac sie doswiadczeniami..a kto lepiej nie zrozumie kobiety..(dodatkowo w takiej samej syt.)..jak inna kobieta:):)..Trzymam Agnezz kciuki- Wspieraj i bądz!..kissssssssssss
 
Do góry