reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepszy termin na poród?

A

Agnezzz

Gość
Cześć dziewczynki!

Mam do Was pytanie, jak uważacie która pora roku jest najlepsza na poród? Bardzo mnie to ciekawi, bo sama bardzo chciałabym rodzić tak mniej więcej w kwietniu, żeby można było szybko wychodzić na spacerki :D (Oby tylko tak trafić, a jak znam życie łatwo nie jest, hihi. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? CHętnie posłucham :D
 
reklama
hej:) Ja b. bym chciała w miesiacach..styczen-maj:)..(daję sobie wiekszy przedział):)..troszke czasu..doprowadzenie sie do porządku..no i wio na spacerki:)..
Pozdrawiam:)!!
 
Chyba najfajniej urodzic na wiosne jak robi sie cieplo, mozna wtedy malenstwu pokazac caly piekny swiat :)
 
Też mi się tak wydaje, że wiosną najlepiej...chociaż może któreś mamusie przedstawią pozytywne strony porodu zimą, albo latem??

Jednak weż tu traf w dziesiątkę dokładnie wtedy kiedy chcesz hihi....chyba dużo szczęścia do tego potrzeba :p
 
Ja rodziłam w połowie sierpnia i bardzo chwale sobie tą pore roku ,bo po tygodniu od porodu mogliśmy wyjść z dzidzią na spacerek.
 
Słyszałam,że noszenie latem jest ciezsze, nogi puchną i te upały. Mi w sumie jest obojętne, byle dzidziuś był zdrowy, a z resztą sobie poradzę. Chociaż spacerki latem są kuszące ;)
 
Witajcie!!!

Dla mnie każda pora roku dobra, byleby tylko doczekać się wreszcie Dzidziusia :) Podobnie jak Dorka teraz założylam sobie styczeń- maj. mam nadzieję, że się uda :laugh:
Pozdrawiam!!!
 
reklama
Wszystkim z całego serducha zyczę, by były styczniówkami:)..by udało sie i przeżywały jak najmniej(zero!!)stresów!!!
Całuski-Dobrej ;Dnocki!:) ;D
 
Do góry