reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najszybciej na BetaHCG?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
 

Załączniki

  • D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1 223
reklama
Jeśli stosunek był 18.07, to chwila by minęła zanim doszłoby do zapłodnienia, a kolejny czas zanim doszłoby do implantacji i wydzielania hormonu. Także 10dni po stosunku powinien być w miarę wiarygodny wynik (aczkolwiek też jeszcze może wyjść ujemny).
 
reklama
U mnie zapłodnienie jeśli było to 16-17 lipiec. I bola mnie sutki. Dziwne to, bo myślę że za wcześnie na jakieś objawy. Jednak one mnie bola gdy dotkne, to takie nieprzyjemne uczucie. Ciekawe o co chodzi 🤔😌
 
reklama
U mnie zapłodnienie jeśli było to 16-17 lipiec. I bola mnie sutki. Dziwne to, bo myślę że za wcześnie na jakieś objawy. Jednak one mnie bola gdy dotkne, to takie nieprzyjemne uczucie. Ciekawe o co chodzi 🤔😌
No właśnie ja mialam taki”ból” w ciąży z córka i to mnie tak zszokowało.. w stylu oho kurde coś może być na rzeczy
 
Do góry