reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najszybciej na BetaHCG?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
 

Załączniki

  • D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1 224
reklama
Ja już zakończyłam działalność w tym kierunku :) Mam dwoje dzieci i mi dość.
Aczkolwiek zaczynam mieć ostatnio schizę czy mimo spirali mogę być w ciąży :oo2:.
 
reklama
Ja już zakończyłam działalność w tym kierunku :) Mam dwoje dzieci i mi dość.
Aczkolwiek zaczynam mieć ostatnio schizę czy mimo spirali mogę być w ciąży :oo2:.
Ja też mam dwoje i bardzo chciałabym trzecie. I zakoncze produkcje. Ehh ciekawe czy jeszcze mogę mieć dzieci. Z córkami tak latwo było zajść w ciążę. Teraz 2 cykl starań. Pierwszy raz się nie udało 🤔
 
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
A owulacja potwierdzona monitoringiem czy z kalendarzyka? Bo jeśli owulacja była 14 lipca, a zbliżenie tylko jedno przez cały miesiąc 4 dni później, to trochę długi czas - plemniki tez potrzebują przynajmniej pare godzin, żeby dotrzeć do jajeczka, a jajeczko jest zdolne do zapłodnienia Ok 24h od owulacji ... niemniej jednak każde jedno zbliżenie to szansa na ciąże :)
 
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??

Jesli nie planujesz ciazy zrezygnuj z kalendarzyka.
To najgorsze co moze byc. Jak ci sie przesunie owulacja i współżyjesz to cała armia żołnierzyków rusza do boju.
Wiem, ze sa kobiety którym sie sprawdza, ale to do czasu, do pierwszej wpadki.

Tu juz było wiele postów podobnych do twojego. Nawet nie wiem jak sie potoczyły losy tych kobiet, bo nie odzywały sie wiecej, wiec nie wiadomo czy im sie udało czy nie. Ale stres jaki sobie fundujecie jest ogromny
 
Jesli nie planujesz ciazy zrezygnuj z kalendarzyka.
To najgorsze co moze byc. Jak ci sie przesunie owulacja i współżyjesz to cała armia żołnierzyków rusza do boju.
Wiem, ze sa kobiety którym sie sprawdza, ale to do czasu, do pierwszej wpadki.

Tu juz było wiele postów podobnych do twojego. Nawet nie wiem jak sie potoczyły losy tych kobiet, bo nie odzywały sie wiecej, wiec nie wiadomo czy im sie udało czy nie. Ale stres jaki sobie fundujecie jest ogromny
Masz racje ale np. Na spirale jakoś szkoda mi zdrowia bo męża w roku prawie 8msc nie ma obecnie :/ to po co truć się hormonami... miedzianej próbowałam to ból był niesamowity i wyciągnęłam... także u nas jedynie „przerywany”.. do tej pory 4 lata jest ok, ale teraz jakoś właśnie mam „dziwne objawy”🤭🤭🤭
 
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
Jeżeli jesteś pewna, że owulacja była 14 a stosunek dopiero 18 to myślę, że nic z tego nie będzie. Trochę za późno ten seks.
 
reklama
Masz racje ale np. Na spirale jakoś szkoda mi zdrowia bo męża w roku prawie 8msc nie ma obecnie :/ to po co truć się hormonami... miedzianej próbowałam to ból był niesamowity i wyciągnęłam... także u nas jedynie „przerywany”.. do tej pory 4 lata jest ok, ale teraz jakoś właśnie mam „dziwne objawy”🤭🤭🤭
Mysle tak samo.
Wiec jadę na NPR według Rotzera. A jak juz maz nalega to ma w zapasie gumki.
 
Do góry