reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najszybciej na BetaHCG?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
 

Załączniki

  • D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1 226
reklama
Masz racje ale np. Na spirale jakoś szkoda mi zdrowia bo męża w roku prawie 8msc nie ma obecnie :/ to po co truć się hormonami... miedzianej próbowałam to ból był niesamowity i wyciągnęłam... także u nas jedynie „przerywany”.. do tej pory 4 lata jest ok, ale teraz jakoś właśnie mam „dziwne objawy”🤭🤭🤭
A jak brodawki? U mnie całe piersi też są objawem, ale to łatwo pomylić z zwykłym PMSem. Natomiast brodawki to już szaleństwo na prawie tydzień przed @
 
reklama
A jak brodawki? U mnie całe piersi też są objawem, ale to łatwo pomylić z zwykłym PMSem. Natomiast brodawki to już szaleństwo na prawie tydzień przed @
Myślisz, że bolące brodawki mogą być objawem wczesnej ciąży? mnie bolą właśnie. Owulacja 16 lipca. Nigdy mnie nie bolały ani przed okresem ani w trakcie owulacji. A teraz po owulacji zaczęły mnie boleć.
 
Myślisz, że bolące brodawki mogą być objawem wczesnej ciąży? mnie bolą właśnie. Owulacja 16 lipca. Nigdy mnie nie bolały ani przed okresem ani w trakcie owulacji. A teraz po owulacji zaczęły mnie boleć.
Szczerze to nie wiem, u mnie tak było, ale myślę, że u Ciebie stres swoje robi. Dla spokoju idź 7 dni po stosunku na betę, co prawda nie możesz mieć pewności, że wynik będzie wiarygodny na 100%, ale skoro testy już wtedy deklarują to beta tym bardziej. A co do brodawek to mega sterczące i twarde (większe niż zawsze). Ja nie wierzyłam, bo po moich przejściach to ja już nie wierzę sobie tylko wynikom.
 
Szczerze to nie wiem, u mnie tak było, ale myślę, że u Ciebie stres swoje robi. Dla spokoju idź 7 dni po stosunku na betę, co prawda nie możesz mieć pewności, że wynik będzie wiarygodny na 100%, ale skoro testy już wtedy deklarują to beta tym bardziej. A co do brodawek to mega sterczące i twarde (większe niż zawsze). Ja nie wierzyłam, bo po moich przejściach to ja już nie wierzę sobie tylko wynikom.
Zobaczymy jak to będzie :-)
 
Szczerze to nie wiem, u mnie tak było, ale myślę, że u Ciebie stres swoje robi. Dla spokoju idź 7 dni po stosunku na betę, co prawda nie możesz mieć pewności, że wynik będzie wiarygodny na 100%, ale skoro testy już wtedy deklarują to beta tym bardziej. A co do brodawek to mega sterczące i twarde (większe niż zawsze). Ja nie wierzyłam, bo po moich przejściach to ja już nie wierzę sobie tylko wynikom.
Wlansie dziś kupiłam test z czułością 10mg niby „pokazuje ciąże już 6 dni po stosunku” także jutro będę podejmowac probe 😁
 
Dzis przymierzałem w sklepie strój kąpielowy. Patrzę, a moje brodawki jakies takie inne, ciemniejsze, no inne.
Zupełnie nie moje cycki.
I wiecie co to 2 dzien okresu.
Wiec nie wiem czy ta teoria z sutkami jest prawdziwa.
 
reklama
Do góry