reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najszybciej na BetaHCG?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
 

Załączniki

  • D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1 223
reklama
Ja znów bym bardzo chciała i lipa. I test i beta negatywne 😔 termin okresu 2.08 jednak.powinno już coś być widać. Ehhhh 😌
A widzisz wcale nie! U mnie dopiero dziś a okres miałam dostać wczoraj.. 29.07! Bo to tak zawsze jest! Jak czegoś bardzo chcesz to wiesz... ja o córkę się starałam bardzo chciałam i poroniłam raz a teraz mała ma 3 lata już jest taka fajna duża Mądra i znów się zapętlać 😂🤭🤭🤭🤭🤭🙈🙈🙈🙈
 
reklama
A widzisz wcale nie! U mnie dopiero dziś a okres miałam dostać wczoraj.. 29.07! Bo to tak zawsze jest! Jak czegoś bardzo chcesz to wiesz... ja o córkę się starałam bardzo chciałam i poroniłam raz a teraz mała ma 3 lata już jest taka fajna duża Mądra i znów się zapętlać 😂🤭🤭🤭🤭🤭🙈🙈🙈🙈
Ja mam 2 dzieci 9 i 13 lat 🥰🥰🥰 Marzę o 3.. zawsze tak chciałam... Z córkami bez problemu zaszłam w ciążę. Teraz 2 cykl i nic.
 
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
Ja mam dwoje z 18 i 19 dnia cyklu przy 28 dniowych.
Te kalendarzyki radzę odstawić na przyszłość. Nie sa miarodajne
 
Rozwiązanie
Do góry