reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najwcześniej test ciążowy?

Wieści: wczoraj robiony test, negatywny. Cztery dni do okresu, nie jest "sucho" jak zawsze tylko ciągle jakiś śluz, kłucie, pobolewanie 😳 może zaskoczy 👶👶
3mam kciuki, acz kolwiek nie nakręcaj się tak, co by mniej bolało. Mi test pokazał slabe kreski 4 dni przed @.
 
reklama
reklama
Dzięki! Ale raczej bez lenistwa, bo to moje 4 bobo ;) poki co praca jak najdłużej, i udawanie, że wpadliśmy, bo nikt nie może zrozumieć że staraliśmy się o 4 dziecko 🤡


Oł maj gasz.... ładna gromadka. Jakby mnie bylo stać na opiekunkę moglabym miec tyle. Ale z racji, iz nie. To dziękuję, na dwójce zakończę działania.
 
Do góry