reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najwcześniej wykonać test ?

K.lub

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2023
Postów
18
Witam wszystkich.
Z mężem zaczęliśmy starania o dziecko.
Planowo miesiączkę powinnam dostać za 8 dni. Wiem, że zbyt szybko pewnie, ale nie mogłam wytrzymać i wykonałam dziś test ciążowy- wyszedl negatywnie.
Test robiłam bardzo czuły , 10 mlU/ml.
Cykle mam 35 dni. Owulacja wypadła 20.12.
kiedy najwcześniej powinnam wykonać test?
 
reklama
Witam wszystkich.
Z mężem zaczęliśmy starania o dziecko.
Planowo miesiączkę powinnam dostać za 8 dni. Wiem, że zbyt szybko pewnie, ale nie mogłam wytrzymać i wykonałam dziś test ciążowy- wyszedl negatywnie.
Test robiłam bardzo czuły , 10 mlU/ml.
Cykle mam 35 dni. Owulacja wypadła 20.12.
kiedy najwcześniej powinnam wykonać test?
Skąd wiesz, że miałaś owulację 20.12?
Jeśli jesteś pewna, że tego dnia była owu to do zagnieżdżenia najszybciej mogło dojść 6 dni później, a w moczu bhcg pojawia się 2 dni później, więc najszybciej jutro by była druga kreska.
Ale to najbardziej optymistyczny scenariusz 😄
 
Najlepiej poczekać do dnia miesiączki. Test może wyjść wcześniej ale wcale nie musi (u mnie tak było, dopiero w dniu miesiaczki blada kreska). Zwłaszcza, jeśli termin owulacji znamy tylko orientacyjnie. Wiem, że korci ale jeśli już chcesz robić szybciej to chociaż zacznij te 3 dni przed.
 
Witam wszystkich.
Z mężem zaczęliśmy starania o dziecko.
Planowo miesiączkę powinnam dostać za 8 dni. Wiem, że zbyt szybko pewnie, ale nie mogłam wytrzymać i wykonałam dziś test ciążowy- wyszedl negatywnie.
Test robiłam bardzo czuły , 10 mlU/ml.
Cykle mam 35 dni. Owulacja wypadła 20.12.
kiedy najwcześniej powinnam wykonać test?
Myślę, że domowy test najwcześniej w poniedziałek, jeśli owulacja rzeczywiście była 20.12.
 
Najlepiej poczekać do dnia miesiączki. Test może wyjść wcześniej ale wcale nie musi (u mnie tak było, dopiero w dniu miesiaczki blada kreska). Zwłaszcza, jeśli termin owulacji znamy tylko orientacyjnie. Wiem, że korci ale jeśli już chcesz robić szybciej to chociaż zacznij te 3 dni przed.

U mnie we wszystkich 3 ciazach dzien przed miesiaczka slabe kreski. Takze nie ma, co sie spieszyc, bo wlasnie pozniej nerwy, czy aby nie za szybko byl test zrobiony.
 
Do góry