reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy następna ciąza...

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2006
Postów
447
Miasto
K-K
dziewczyny nie wiem czy tylko ja tak mam ale normalnie juz 2 noc nie spie pod rzad bo sobie wyobrazam ze jestem w ciazy... co zasne sni mi sie duzy brzuch i rodzenie :( normalnie łykam te tablety ale nie moge przestac myslec o tym ze moge zajsc w ciaze; a strachu nabralam takiego przed seksem ze trzese tylkiem; macie to samo czy tylko mi odbija??? ja tam moge sobie zaplanowac ciąze ale za jakies 5 lat; moj juz patrzy na mnie i sie smieje ze za miesiac mu powiem ze bedzie mial coreczke;
 
reklama
Ja nie mgoę nawet wcześniej niz za 1,5-2 lata bo macica tym razem nie strzyma i popuści:-D jestem na zaszczykach i chyba jakoś nie boję się,że nam sie wpadnie,zresztą tak mnie coś piecze przy wejściu,zaraz za sromem,że nie wiem....juz brałam jakieś leki,ale nic z tego:zawstydzona/y:
 
Mi juz starczy dzieciaczków :-) . Mam dwójkę kochanych Szkrabów. Może jak mi się odmieni to za jakieś 10 lat jeszcze coś pomyslimy ale teraz NIE.
Też mimo, że łykam tabletki mam czasem schizy, że mogłyby nie zadziałać - przecież żadna metoda antykoncepcji nie jest w 100% skuteczna i .... Wole nie myśleć. Więc myślę pozytywnie :tak: .
 
Ja chce za dwa lata znowu zajsc w ciaze i miec drugiego szkraba. Nie chce aby miedzy dziecmi byla duza roznica wieku. ALe teraz tez strasznie sie boje ze wpadniemy i ze strachem wyczekuje kolejnej miesiaczki. BO poki co nie moge, niestety musze odczekac te dwa lata minimum :-(
 
Ja tez się boje w przeciwieństwi do mojego męża, któremu się chyba bardzo spodobało bycie tatą... ja na razie dziękuje za kolejne dziecko. Myslę, żeby zacząć się starać jak Anielka będzie miała minimum 1,5 roczku. Ale co będzie to będzie - ja wyznaje zasadę, że dzieci wiedzą kiedy maja się rodzić...
 
To chyba na razie tylko ja chcę mieć kolejnego dzidziusia tak szybko... Planujemy zacząć starania jak Marika będzie miała 10-12 miesięcy :-) Co do obaw przed ciążą to też boję się żeby jednak nastąpiło to lepiej wtedy gdy będziemy tego chcieli :-) Na razie jest jeszcze za wcześnie! :tak:
 
To chyba na razie tylko ja chcę mieć kolejnego dzidziusia tak szybko... Planujemy zacząć starania jak Marika będzie miała 10-12 miesięcy :-) Co do obaw przed ciążą to też boję się żeby jednak nastąpiło to lepiej wtedy gdy będziemy tego chcieli :-) Na razie jest jeszcze za wcześnie! :tak:

My własnie tez postaralismy sie o Oleńke jak Krzyś miał 11 miesięcy. Tak sobie planowalismy taką różnice wieku między dzieciaczkami i na razie jest bardzo fajnie. Krzyś uwielbia siostrzyczke. Teraz juz mogą ze sobą pogadać
 
ja najpier musze miszkanie na wieksze zmienic, bo nie wyobrazam sobie jeszcze jednego dziecka w takiej ciasnocie ;-) ale mysle, ze jak malutka bedzie miala gdzies 1,5 roku, to zaczniemy sie starac o drugie malenstwo
 
ja chciałabym kolejnego dzieciaczka tak gdzieś za 4-5 lat. Tylko mojemu mężowi się to nie podoba. Chciał syn - ma i mówi że mu starczy jedno dziecko
 
reklama
A mnie sie marzy trojeczka :tak: Jedno dzieciatko juz mamy, drugie za 2,5-3 lata, a trzecie gdzies po 7-10 latach. Przeciez mam jeszcze na to czas bo jestem mloda :-) Na szczescie omja maz sie ze mna zgadza. Zreszta, ja nie wyobrazam sobie zeby miec tylko jedno dziecko, ja sama mam dwojke rodzenstwa i wiem jak zawsze bylo nam dobrze w takim malym tlumie :tak: Rodzenstwo to "cos" czego nic ani nikt nam nie zastapi, to najwspanialszy dar jaki dostajemy od rodzicow :-) :tak:
 
Do góry