reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

reklama
Ja też czekam na przełom w medycynie i możliwość porodu u chłopa ;D. Zobaczymy. Nie planowałam nawet jednego dzidziusia, to i pewno drugi, jeśli w ogóle, sam się zaplanuje :).
 
To ja tez Madzia. A tak w ogóle to na Twoim miejscu jeszcz trzeba wziasc pod uwage zmiane mieszania, bo jak zejdziesz z wózkiem i dwójką dzieciaczków..... ;D
 
Chyba wszyscy faceci podchodzą do tego z taką łatwością szybciutko drugie ;) ale dopiero teraz mój widzi ile dziecko potrzebuje czasu i energii
wiec najszybciej za 3 latka ;)
 
ewako pisze:
To  ja tez Madzia. A tak w ogóle to na Twoim miejscu jeszcz trzeba wziasc pod uwage zmiane mieszania, bo jak zejdziesz z wózkiem i dwójką dzieciaczków..... ;D

No jak to jak? W jednej ręce nosidełko z maluszkiem, w drugiej ręce rączka starszego bąbla, a pod pachą kurtka mamy i bąbla i jeszcze jakiś wózeczek lub samochodzik co by starsze się nie nudziło na dworze. Ja ostatnio tak wyglądam przy wyjściu na spacer, schodzę z III piętra ;D
 
rany Dytek mocarz z ciebie. Ja to mam lepiej. Mati wychodzi sam no i jeszcze mi drzwi otwiera, żebym się sama nie szarpała z wózkiem. No i do tego tylko 9 schodków ;D
 
reklama
Ja bym chciała mniej więcej taką różniecę jak jest u Karoli czyli 5 lat a czas pokarze ;D
U mnie i mojej siory jrst taka różnica i między moimi dwoma siostrzenicami - więc jest to fajna różnica.
 
Do góry