reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

reklama
A jak z ciążą wio ok to jakoś nie widzę problemu z wzięciem dziecka na kolana, przytulaniem, a przecież na spacerach już się dziecka nie dżwiga (takiego dużego). Wczoraj się dowiedziałąm, że siostra kumpla jest w 4 miesiącu ciąży, okropnie znosi i musi leżeć a ma synka rok czy półtora.. To dopiero przerąbane :(
 
Moja siostra jest starsza ode mnie o rok i miesiąc więc mama pamieta, że strasznie zaczęła pluć i nie smakował jej pokarm ale potem jakoś się przyzwyczaiła ;)
 
no ja jeszcze długo nie zdecyduje sie na drugie dziecko(przynajmniej swiadomie)
Natala pochlania cala moja energie zyciowa ;)
moze za 10 lat,albo 15 ;D
 
My obstajemy przy lutym 2008 :) Chyba że faktycznie będziemy wyjeżdżać za granicę, to pewnie nieco sprawę opóźnimy. Choć jeżeli nam ten wyjazd dojdzie do skutku to pewnie i tak będę rodzić następne dziecko za granicą... Ech, wolę o tym nie myśleć narazie.
Chciałabym żeby różnica wieku nie przekroczyła 2,5 roku. Widzę po sobie i siostrach - między mną a nimi jest 3 i 4 lata, a one dwie są rok po roku. One sie dogaduja świetnie, a ze mną - juz teraz lepiej :) ale w dzieciństwie leciało pierze...
 
reklama
Między mną a moją siostrą jest 3 lata różnicy. To tak akurat. Mam jeszcze młodszego o 11 lat brata (teraz na 14 lat). Kontakt już nie ten (pewnie jak chłopak dorośnie to się zmieni). Ale jak się za to rodzice cieszą, że jeszcze jeden bejbisek jest z nimi w dom:)
 
Do góry