reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kiedy nie należy szczepić dziecka? Rozwiewamy wątpliwości

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 112
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Kiedy szczepić, kiedy nie szczepić? Jak może wiesz ja nie mam wątpliwości, czy szczepić, nawet po tym, kiedy jedno z moich dzieci miało NOP. I jasne, że po tamtym szczepieniu podejście do kolejnych wiązało się u mnie z pewnym niepokojem, ale zbyt dużo widziałam, zbyt wiele rozmów przeprowadziłam ze specjalistami, żeby ryzykować. Dobra. Skończę już o sobie.

Moim dzisiejszym rozmówcą jest lekarz Damian Okruciński, który, mam nadzieję, upora się z waszymi lękami. Naprawdę warto go wysłuchać :)


Czego dowiesz się z naszej rozmowy?
  • Jakie są przeciwwskazania do szczepienia?
  • Po co są badania przed szczepieniem?
  • Jakie objawy nie powinny nas niepokoić?
  • Kiedy potrzebna jest wizyta u specjalisty?
  • Kto może, a kto powinien zgłosić NOP?
  • Co ma OC i AC do szczepień?
Więcej o szczepieniach znajdziesz w portalu babyboom.pl A ty - dlaczego szczepisz?

I jeszcze ciekawostka, czy wiecie, że rodzice wcześniaków, które walczyły o życie z reguły nie mają żadnych wątpliwości co do zasadności szczepień. Zastanawialiśmy się ostatnio podczas śniadania prasowego, dlaczego. Być może to, że mają dostęp do specjalistów, którzy zajmują się ich maluszkami buduje zaufanie.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry