reklama

Kiedy Odstawic Dido, Smokusia... Czy Juz Czas?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez majulek, 27 Lipiec 2007.

1. majulek

majulek Zaciekawiona BB

Witam wszystkie lutowe mamusie i nie tylko. Moja Maja nadal ciagnie dido i swiata poza nim nie widzi. Staram sie jej zabierac kiedy jestesmy w domu i si bawi zeby choc na chwilke buzia jej odpoczela. Zaczelam sie zastanawiac kiedy i w jaki sposob oduczyc ja ciagania smoka. Czy macie mamusie jakies pomysl a moze jestescie juz po nauce odstawienia smoka i pomozecie mi ten problem rozwiazac.
    z gory bardzo dziekuje i pozdarwiam:-)

2. dynia

dynia papla maniakalna

3. reklama
  4. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

No czesc moja córka ma 3 latka a smoczek musi miec do spania no i czasem w dzien jak nie ma chumorku to go nosi ale czasem zdaża sie że zasnie bez smoczka.:-D

5. mimian

mimian Fanka BB :)

Witam .Ja żeby oduczyć syna od smoczka zrobilam mu wielką dziure i powiedzialam że smoczek jest be troche sie potem męczylam ale poskutkowalo.zaproponuj jej coś może zamiast smoka.

6. Kasia 79

Kasia 79 Zaangażowana w BB

ja podcinałam smoczek ale nie dało efektu :( aż w końcu (miała 2 lata) zgubiliśmy smoka i powiedziałąm że nie kupiły nowego, bo jest za duża. A dziecku powiedziałam, ze konik (uwielbia konie) płakał bo był malutki i daliśmy mu smoczka. Dwie noce marudziła a potem było OK. Bo przecież konik bardziej potrzebowała a ona jest taka duża. Choć na początku miała żal, bo to był jej smoczuś.

Poleć forum