reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Odstawic Dido, Smokusia... Czy Juz Czas?

majulek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2007
Postów
47
Witam wszystkie lutowe mamusie i nie tylko. Moja Maja nadal ciagnie dido i swiata poza nim nie widzi. Staram sie jej zabierac kiedy jestesmy w domu i si bawi zeby choc na chwilke buzia jej odpoczela. Zaczelam sie zastanawiac kiedy i w jaki sposob oduczyc ja ciagania smoka. Czy macie mamusie jakies pomysl a moze jestescie juz po nauce odstawienia smoka i pomozecie mi ten problem rozwiazac.
z gory bardzo dziekuje i pozdarwiam:-)
 
reklama
Witam .Ja żeby oduczyć syna od smoczka zrobilam mu wielką dziure i powiedzialam że smoczek jest be troche sie potem męczylam ale poskutkowalo.zaproponuj jej coś może zamiast smoka.
 
ja podcinałam smoczek ale nie dało efektu :( aż w końcu (miała 2 lata) zgubiliśmy smoka i powiedziałąm że nie kupiły nowego, bo jest za duża. A dziecku powiedziałam, ze konik (uwielbia konie) płakał bo był malutki i daliśmy mu smoczka. Dwie noce marudziła a potem było OK. Bo przecież konik bardziej potrzebowała a ona jest taka duża. Choć na początku miała żal, bo to był jej smoczuś.
 
Do góry