reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy oglosilyscie, ze jestescie w ciazy?

Ja powiedziałam o swojej ciąży dla teściów w 7-8 tyg ciązy, dwa dni później powiedziałam moim rodzicom. Do 7-8 tygodnia sama nie wiedziałam, że jestem w ciąży ;) Była to niespodzianka najlepsza na świecie!
 
reklama
Witam obecne i przyszle Mamy
Jestem ciekawa kiedym powiedzialyscie rodzinie i znajomy, ze jestescie w ciazy?
Kiedy uwazacie , ze jest najlepszy moment, jezeli taki jest.
Pozdrawiam

mąż dowiedzial się kilka chwil po zrobionym teście. a że nastepnego dnia był dzień Babci potem Dziadka- to z racji, ze bylismy pewni, dowiedzieli się dziadkowie i moja siostra :) reszta rodziny stopniowo. znajomi również.
 
Mąż dowiedział się po 2 dniach, w swoje urodziny:-) To były najdłuższe 2 dni w moim życiu, nie mogłam się doczekać kiedy mu o tym powiem:-) Potem rodzicom i teściom powiedzieliśmy w 7 tygodniu, w 10 tyg. dalszej rodzinie, znajomym i w pracy.
 
tatuś maleństwa dowiedział się tego samego dnia jak zrobiłam test.
Mojej mamie powiedziałem tydzień później. Okazało się że nie powiedziała tacie więc ten dowiedział się jakoś w trzecim miesiącu ale i tak nie uwierzył:p Babcia dowiedziała się równocześnie z moją mamą ale też nie dowierzała:p
Teściowie natomiast dowiedzieli się jakoś na początku 5 miesiąca jak w końcu poszliśmy z ukochanym do nich na obiad:) oczywiście najpierw zostali telefonicznie uprzedzeni żeby zawału nikt nie dostał:)
 
Mój mąż dowiedział się zaraz po otrzymaniu wyniku testu, rodzice i siostra też. Teściowie 2 tygidnie później, podobnie najbliźsi przyjaciele. W pracy szef wie od 2 miesiąca - jetem na L4. Teraz tajemnicy już być nie może- widać:):):), a to dopiero 13 TC
 
u mnie pierwszy mąż i mama - zaraz po teście. później chrzestni parę dni po usg w 5 tc. a teraz już prawie każdy wie, bo nie umiałam szczęścia utrzymać w tajemnicy :)
 
reklama
Najlepszym momentem jest dzien w ktorym sie potwierdzi w 100 % ze jest się w ciazy,przeciez jest to tak wspaniała radosna nowina że chcesz się nią podzielić z każdym.
 
Do góry