reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kiedy okres po poronieniu?

Neff

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, ktore przeszly poronienie , jak dlugo krwawilyscie? Oraz jak szybko dostalyscie okres?
Dziekuje

reklama

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Kółka dni dłużej niż normalna @, kolejna była terminowo, tzn tak, jakby to nie było poronienie a normalna @

Wanilia89

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ja poronilam 14 lutego. Krwawilam krótko, kilka dni. 13 marca dostałam kolejną miesiączkę. Trwała tyle co zawsze i po niej zaszlam w ciążę.

nowamloda12

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja po poronieniu okres dostałam po 32dniach, krwawiłam 5 dni a następne 2 plamienia, kolejny już normalnie w 28 dniu:)

Kalinova

Rozwiązania
0
Ja miesiączki dostałam planowo jak kolejną miesiączkę, krwawienie było silniejsze niż okres i trwało parę dni dłużej.

Madzix88

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja od poronienia i zabiegu krwawiłam może z 3 dni, a później plamiłam aż do @ która przyszła równo 30 dni po zabiegu. Była tak samo długa jak zwykle ale trochę bardziej intensywna.

patuśka

Rozwiązania
0
Dostałam 4 tygodnie po poronieniu, i krwawienie nie wyglądało jak na typową miesiaczke, w sumie zamiast zwykłej krwi to wypadaly ze mnie duże, ciemne skrzepy, paskudna sprawa. Trwało to 2 dni. Kolejny okres był już normalny.

justyndziuk

Rozwiązania
0
Za pierwszym razem po około miesiącu, trwał nieco ponad 5 dni. Za drugim razem po niecałych dwóch tygodniach i trwał 9 dni, z tym ze był bardziej obfity..

reklama
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,
Kiedy dostałyście okres po poronieniu? Poroniłam samoistnie w 7 tygodniu, dokładnie 40 dni temu i jeszcze nie dostałam @.... Zastanawiam się, czy dalej czekać, czy jednak wybrać się do gina?

Lu_cy

Rozwiązania
1
Cześć dziewczyny,
Kiedy dostałyście okres po poronieniu? Poroniłam samoistnie w 7 tygodniu, dokładnie 40 dni temu i jeszcze nie dostałam @.... Zastanawiam się, czy dalej czekać, czy jednak wybrać się do gina?
Ja dostałam równo 6 tygodni po zabiegu

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry