reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Ja dostałam po 16 miesiącach ale w tym przez 5 miesięcy brałam tabletki Cerazette a przy nich nie dostaje się okresu więc możliwe, że dostałambym wcześniej ;)
 
reklama
Hej!
Ja dostałam okres jak córcia miała siedem miesięcy (zaczęłam rzadziej karmić piersią). Narazie miałam okres trzy razy ale jest jeszcze bardzo nieregularny i właśnie czekam na kolejny.
Jeśli chodzi o bulgotanie w brzuszku takie jak miewa się w ciąży to ja też mam czasami takie odczucia:-)
Chyba mój organizm tęskni za ciążą:-)
 
ja pierwszy okres dostalam ok miesiac po porodzie, kolejny po 24 dniach a potem czekalam az 30, w porownbaniu z tym co bylo przed porodem teraz mam masakrycznie obfit i dlugi ale przynajmniej mnie brzuch nie boli
gdzies czytalam ze po porodzie dlugosc cyklu moze sie do pol roku normowac
 
Z ta miesiączka naprawde jest róznie i nie ma co generalizować . Ja karmie piersia cały czas a miesiączke dostałam dwa miesiące po porodzie:eek: Róznie moja

kolezanka dostała 8 miesiecy po porodzie także nie martw się .
 
Urodziłam 26 sycznia. Plamienie krwią utrzymywało się jakieś dwa - trzy tygodnie, potem tylko żółtawy śluz. W 7 tyg po porodzie nastąpiło krwawienie takie brunatne i niewielkie pomyślałam, że to pierwsza miesiączka po porodzie, dzisiaj już 8 dzień krwawienia, a przez ostatnie 3 dni jest bardzo obficie i krew jest taka czysta
icon_eek.gif
czy wszystko jest OK?? wizytę u ginekologa mam na 27 marca czekać czy gdzieś sprawdzać. Czy nie skończy się to źle?? Bardzo się boję
 
ja karmiłam do 8 miesiaca piersią lecz od czwartego zaczęłam wprowadzać już dania dla niemowląt i miesiączkę już mam właśnie od czwartego miesiąca po porodzie.Pewnie dlatego że tak szybko zaczęłam dokarmiać .No ale przecież obiadki są już od czwartego miesiąca.
 
Witajcie mamy. Ja dostałam okres i karmię 4 miesiące po cięciu cesarskim. czekam teraz i jestem ciekawa czy dostane równo po 28 dniach. Jak zawsze zresztą!. pzodrawiam
 
reklama
Do góry