reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Ja karmie 9 miesiac i nie mam miesiaczki, zato po porodzie krwawilam ponad 2miesiace non stop, juz sie nawet przyzwyczilam do tego stanu :)
 
reklama
Jestem jakims wybrykiem natury bo dostalam @ miesiac po porodzie:wściekła/y:. Dodam ze karmie caly czas tylko piersia. Co do zabezpieczenia to lekarz przepisal mi cerazette ale sama nie wiem czy to kupic. Ponoc ma mase skutkow ubocznych...
 
Jestem jakims wybrykiem natury bo dostalam @ miesiac po porodzie:wściekła/y:. Dodam ze karmie caly czas tylko piersia. Co do zabezpieczenia to lekarz przepisal mi cerazette ale sama nie wiem czy to kupic. Ponoc ma mase skutkow ubocznych...

Ja biore te tabletki i faktycznie w ulotce jest tych skutków ubocznych bardzo duzo. Rozmawialam ze swoja znajoma farmaceutka i powiedziala, ze mozna je stosowac max przez rok to na pewno te skutki uboczne nie wystapia. Dzis wezme druga tabletke. zobaczymy co będzie po upływie miesiąca...
 
u mnie 8 miesięcy po porodzie, miesiączki brak, czym się wcale nie martwię,
tylko ciekawe, czy słusznie:crazy:
 
ja karmilam synka wylacznie piersia przez pierwsze 3-4 tygodnie,mimo to okres dostalam juz po 5 tygodniach po porodzie.teraz karmie crzadziej,glownie w nocy i juz kolejna miesiaczka od prawie 3 miesiecy sie nie pojawila:confused:ale moja lekarka nie stwierdzilazadnych nieprawidlowosci wiec trzeba czekac;-)
 
Witam. Mam takie pytanie.. 5 lutego urodziłam synka :) to jest równe 2 miesiące po porodzie i nadal nie mam okresu.. ;( Dodam, że nie karmie juz w ogóle piersią mojego Maluszka.. Krwawienie poporodowe utrzymywało się około miesiąca.. Jak narazie pojawiły się u mnie zawroty głowy, nudności, od czasu do czasu biegunka ;/ a także sporadyczne pobolewanie podbrzusza i jajnika.. :,( boje się, że to mogą być objawy kolejnej ciąży, bo troche za szybko jak na grugiego Brzdąca.. :( Kiedy powinnam dostać okres po porodzie, jak nie karmie piersią??? Prosze o szybką odpowiedź.. Z góry dziekuję.
 
no to koleżanko czas do ginekologa bo każda z nas inaczej to wszystko przechodzi- ja karmiąc piersią od razu dostałam po 6tyg po porodzie miesiączkę... lepiej sprawdź i pozbędziesz się niepotrzebnego stresu....
 
reklama
Witam :-) ja karmię już, albo dopiero 8 m-cy a okresu dostałam w 6 m-cu po porodzie i ku mojemu zaskoczeniu jest regularny i trwa podobnie jak przed ciąża, a podobno potrzeba czasu żeby wszystko wróciło do normy.Ale jak to któraś z Mam powiedziała : ze to są wszystko indywidualne sprawy w zależności od organizmu. Pozdrawiam :-)
 
Do góry