reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Dołączył(a)
7 Luty 2006
Postów
6 156
dziewczyny proszę napiszcie bo nigdzie na forum nie moge takiego wątku znaleźć, a jestem już 4 miesiace po porodzie a od 2 nie karmię i nic
 
reklama
Jsorbek ja dostałam pierwsza @ po 9,5 miesiacach ale ja caly czas wtedy karmiłam piersia dopiero od tygodnia całkowicie odstawiłam ;). takze chyba niezabardzo pomogłam :(
 
hej
ja jeszcze troche karmie,ale już teraz tylko w nocy
a miesiaczkę dostałam jak Oliwka skończyła 7 miesięcy i zaczęła dużo mniej ssać :)

myslę,że to sprawa bardzo indywidualna wiec nie masz czym sie martwić
 
każda widzę kobitka ma inaczej, mi lekarka powiedziala ze jak odstawię synka od piersi to po 6 tyg dostanę okres tak tez sie stało okres dostałam w 8tyg po porodzie. pozdrawiam serdecznie młode mamy
 
ja nie karmie juz 8 tygodni około to pewnie niedługo dostanę ale byłam dziś u lekarza na USG jamu brzusznej i lekarka mi powiedziała że dostane za dwa tygodnie ciekawe czy to prawda :p :laugh: :laugh: :laugh:
 
no ja dziewczyny to @ dostalam szybko mimo ze karmilam do 8 miesiaca a po przyjsciu do domu to najpierw byly takie oczyszczanie a potem juz normalna @ w nastepnym miesiacy i tak juz do tej pory ale mnie to niepokoi to ze mam co 20 dni a potem przez 5 @ siedzi ooojjj straszna ta @ ale jak jej niema to tez strasznie moze byc nie :laugh: :D
 
reklama
a moja córcia ma prawie 11 miesięcy, trochę karmię (wieczorem i w nocy, bo pracuję) i jeszcze nie miesiączkuję.
 
Do góry