reklama

Kiedy pierwsza przespana noc?

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez anka89, 15 Luty 2013.

1. anka89

anka89 Aktywna w BB

Kiedy Wasze dziecko przespało pierwszy raz całą noc?
    Nie chcę tworzyć żadnej reguły, pytam z czystej ciekawości ;-)
    Mojemu synowi raczej nie prędko do tego :-D

2. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

u nas jak mały miał 3 miesiące 3 tyg i 4 dni :) przespał 7 h czyli prawie całą noc :)
    od ok. 5 miesiąca śpi od 20-9 rano z jedną pobudką na kaszke o 6 rano

3. reklama
  4. Mam(a)Jasia

Mam(a)Jasia Początkująca w BB

Tylko pozazdrościć !I czekać na to samo ;-)
    U mnie im starszy tym częściej się budzi :szok: Teraz ma skończonych 7 miesięcy i ledwo udaje mu się przespać max 3 godziny.

5. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

to zależy od wielu czynników, no i oczywiście od dziecka bo każde jest inne.
    ważna jest syta kolacja no i dzieci czasem budzą się z przyzwyczajenia, wtedy trzeba tego oduczyc

6. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ciekawe czy ja się doczekam przespanych nocy ? :-(

7. fiore

fiore Fanka BB :)

O.Ciekawe pytanie.
    Moja pierworodna przespala raz cala noc jak miala 9,5msc.A tak pobudki codziennie zaczynajac od urodzenia co 1,5h przechodzac co 2h potem co 3h i w koncu 2x na noc,a od prawie 14msc calutkie przesypiane noce,ponad 12h.Zadne przyzwyczajenia,zadne dokarmianie nic nie pomagalo,byla glodna i w nocy,albo chcialo jej sie pic i pila-jadla.
    Za to moj mlodszy,raz przespi cala noc,raz sie budzi.I ma tak od urodzenia,tez zero regul.
    Cierpliwosci i...cierpliwosci!

8. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Mój Konrad do 3-4 miesiąca budził się co 3 godziny na karmienie w nocy, ale jadł i zasypiał więc w sumie nie chodziłam niewyspana. Później przesypiał 5 godzin ciągiem ale później i tak budził się co 3h. W 7 miesiącu jak już przeszedł z cyca na MM zaczął spać od 19 do 3-4 rano. Jadł i zasypiał do 6-7 :-) Zdarzały się pojedyncze noce przespane całe od 19-6 ciągiem.

Jak miał około 10 miesięcy to spał już co noc do rana :tak: No i jest tak do teraz. Śpi od 19-20 do 8 rano!:tak:

9. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

U nas Bartek zaczal przesypiac cale noce niecale 2 tyg temu, wiec mial juz 19 mies. Do tej pory budzil sie w nocy na 2-4 godz i nie bylo szans zeby zasnal a i tak wstawal skoro swit, zasypial o 20. Teraz zasypia o 22 wstaje o 6, w dzien ma godzinna drzemke

10. reklama
  11. ardianka

ardianka Zaciekawiona BB

Mój synuś jeszcze nie miał takiej nocki :confused2: ale na pocieszenie powiem, że z czasem człowiek się przyzwyczaja :-D Szkoda życia na spanie :tak:

12. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

Synek spał od 20 do 5/6 rano tuż przed ukończeniem 3 miesięcy. Czasem budziła go kolka. Niestety jak się zaczęły zęby to budzi się regularnie o 1:30.

Poleć forum