reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza przespana noc?

anka89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2012
Postów
60
Miasto
Kraków
Kiedy Wasze dziecko przespało pierwszy raz całą noc?
Nie chcę tworzyć żadnej reguły, pytam z czystej ciekawości ;-)
Mojemu synowi raczej nie prędko do tego :-D
 
reklama
u nas jak mały miał 3 miesiące 3 tyg i 4 dni :) przespał 7 h czyli prawie całą noc :)
od ok. 5 miesiąca śpi od 20-9 rano z jedną pobudką na kaszke o 6 rano
 
Tylko pozazdrościć !I czekać na to samo ;-)
U mnie im starszy tym częściej się budzi :szok: Teraz ma skończonych 7 miesięcy i ledwo udaje mu się przespać max 3 godziny.
 
to zależy od wielu czynników, no i oczywiście od dziecka bo każde jest inne.
ważna jest syta kolacja no i dzieci czasem budzą się z przyzwyczajenia, wtedy trzeba tego oduczyc
 
O.Ciekawe pytanie.
Moja pierworodna przespala raz cala noc jak miala 9,5msc.A tak pobudki codziennie zaczynajac od urodzenia co 1,5h przechodzac co 2h potem co 3h i w koncu 2x na noc,a od prawie 14msc calutkie przesypiane noce,ponad 12h.Zadne przyzwyczajenia,zadne dokarmianie nic nie pomagalo,byla glodna i w nocy,albo chcialo jej sie pic i pila-jadla.
Za to moj mlodszy,raz przespi cala noc,raz sie budzi.I ma tak od urodzenia,tez zero regul.
Cierpliwosci i...cierpliwosci!
 
Mój Konrad do 3-4 miesiąca budził się co 3 godziny na karmienie w nocy, ale jadł i zasypiał więc w sumie nie chodziłam niewyspana. Później przesypiał 5 godzin ciągiem ale później i tak budził się co 3h. W 7 miesiącu jak już przeszedł z cyca na MM zaczął spać od 19 do 3-4 rano. Jadł i zasypiał do 6-7 :-) Zdarzały się pojedyncze noce przespane całe od 19-6 ciągiem.

Jak miał około 10 miesięcy to spał już co noc do rana :tak: No i jest tak do teraz. Śpi od 19-20 do 8 rano!:tak:
 
U nas Bartek zaczal przesypiac cale noce niecale 2 tyg temu, wiec mial juz 19 mies. Do tej pory budzil sie w nocy na 2-4 godz i nie bylo szans zeby zasnal a i tak wstawal skoro swit, zasypial o 20. Teraz zasypia o 22 wstaje o 6, w dzien ma godzinna drzemke
 
reklama
Synek spał od 20 do 5/6 rano tuż przed ukończeniem 3 miesięcy. Czasem budziła go kolka. Niestety jak się zaczęły zęby to budzi się regularnie o 1:30.
 
Do góry