reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza przespana noc?

reklama
Mój śpi od 2/3 tygodnia. Kupiłam mu Woombie i zaczął spać i budzi się tylko na karmienie;))). Genialna sprawa! :). Polecam a sama nie wierzyłam :)
 
a u mnie Woombie nie działa :/ synek w nim próbuje wymachiwac rączkami i zaczyna płakać ze nie może ich wydostać..... jestem rozczarowana, chętnie odsprzedam ...:dry:
 
Jestem w szoku. Moje koleżanki tez stosują i wszystkie dzieci śpią. A utulasz go? Moje też czasem próbuje się wydostać, ale to ze zmęczenia się miota...a po chwili śpi jak aniołek.
 
jeśli nie działa woombie to kocyk też nie da rady. Bo to jest ta sama metoda. Tyle , że woombie bezpieczniejsze dla dziecka. Mój aniołek od pierwszych dni był owijany więc wiedziałam, że lubi.
 
Mój śpi cudnie od pierwszych dni, najpierw budził się z zegarkiem w ręku na pierś co 3h, a od 2-3 miesiąca przesypia ciągiem 8-11h.Może nie wyciszasz go wystarczająco, albo za długo przetrzymujesz i jest za bardzo zmęczony.
Ale co do Waszych opinii o woombie moja koleżanka miała mega problem ze swoim maleństwem, oczy na zapalki bo nie chciał jej spać w nocy, wybudzał się. Od pierwszego użycia, a w zasadzie od założenia dziecko inne o 180 stopni. Mały ma już kilka miesięcy a ona się nachwalic nie może:) Gdybym jej nie znała to ciężko mi by było uwierzyć, że takie coś może mieć na to wpływ ale jak bym była na jej miejscu to pewnie dałabym za to każdą kase :)
Trzymam kciuki za przespane nocki.
 
reklama
A dlaczego 'woombie' bezpieczniejsze od kocyka, możesz to jakoś rozwinąć? Ciekawe wcześniej o tym nie słyszałam, a tu raptem bum wszędzie o tym głośno na tym forum...
 
Do góry